Otestujte s námi novinky NEUTROGENA Skin Detox​ a užijte si důkladně vyčištěnou a zářivou pleť

NEUTROGENA Skin Detox​ nejen detoxikuje, ale také chrání a obnovuje.
11968

Pro 50 čtenářek máme jedinečnou příležitost otestovat nové produkty z řady NEUTROGENA Skin Detox​.

 

Znečištění ovzduší a další vlivy prostředí zhoršují mimo jiné naši pleť – s novou řadou NEUTROGENA Skin Detox se tomu však můžeme bránit. Zúčastněte se pomocí vyplnění formuláře níže našeho testování a detoxikujte svoji pleť s novou řadou NEUTROGENA Skin Detox. Odměnou vám budou nejen zaslané produkty, ale především zářivá pleť.

Řada NEUTROGENA Skin Detox​ obsahuje 2v1 čistící emulzi a masku, pleťový peeling, micelární vodu 3v1 a hydratační krém 2v1. 2v1 čistící emulze a maska, pleťový peeling a micelární voda 3v1 bojují proti toxinům a působení vnějších vlivů​, jemně odstraňují nečistoty, mastnotu i make-up bez narušení přirozené vlhkosti pleti​, čistí pleť do hloubky a jsou vhodné pro všechny typy pleti. 

Hydratační krém 2v1 s lehkou sametovou texturou chrání normální a smíšenou pleť před negativními vlivy životního prostředí a zároveň ji regeneruje​. Navíc vytváří na pleti ochranný štít a obsahuje peptidy uchovávající její mladistvý vzhled.


 

Máte pocit, že přesně takovou péči vaše pleť potřebuje? Tak neváhejte a vyplňte formulář níže. Registrace do testování probíhá od 10. ledna do 17. ledna 2019. Padesát vybraných čtenářek po skončení registrace kontaktujeme e-mailem, ve kterém budou veškeré další informace.

Přejeme vám hodně štěstí!