Padesát čtenářek otestovalo řasenku Hypnôse od Lancôme v novém obalu | A jak to dopadlo?

V průběhu května a června jsme dali padesáti čtenářkám JOY možnost vyzkoušet ikonickou řasenku Hypnôse od Lancôme a tady jsou výsledky testování!
11536

Jedna z nejoblíbenějších řasenek na světovém trhu - řasenka Hypnôse od Lancôme má nový obal, ovšem již 14 let totožné složení, které dodá objem, zvýrazní každou řasu, vydrží celý den i celou noc a navíc o řasy díky jojobovému oleji pečuje.

Ale souhlasí s tímto tvrzení i čtenářky, které řasenku Hypnôse od Lancôme nedávno vyzkoušely na vlastních řasách?

,,Řasenka mě velmi překvapila. Mám dlouhé jemné řasy a díky této řasence je mám po nanesení krásně husté. Opravdu dodá objem!"  Lenka Trnková

,,Nejlepší řasenka, jakou jsem vyzkoušela. Neslepuje řasy, nerozmazává se, drží. Řasy jsou zvýrazněné, dlouhé a husté."  Vendula Mládencová

,,Řasenka má líbivý obal, pěkně padne do ruky, stačí jen několik tahů a řasy jsou krásně výrazné."  Martina Tománková

 

 

Celých 96% žen, které se testování zúčastnilo, by řasenku Hypnôse od Lancôme doporučilo své kamarádce. Většina testujících si velmi pochvalovala snadné nanášení, příjemnou konzistenci barvy, která se díky štětečku se šikovnými štětinkami rovnoměrně rozprostře po celé délce řas a v neposlední řadě také dlouhou výdrž, která eliminuje drolení barvy pod oči.

A jakou dostala řasenka Hypnôse od Lancôme od testujících dam průměrnou známku? Samozřejmě jedničku!

 

 

 

 

sledujte nás na instagramu