Péče o pleť i tělo před významnou událostí | Jak na to a kdy nejpozději začít?

Ať už vás čeká svatba, důležité focení nebo se chcete cítit v létě dobře i bez make-upu, tak je nejvyšší čas na změnu!
11300

1 | Investice do kosmetického ošetření.

Pokud zatím nechodíte pravidelně na kosmetiku, ale toužíte po změně, objednejte se na první ošetření alespoň čtyři měsíce před vaší významnou událostí. Ještě před první procedurou s kosmetičkou proberte, čeho byste chtěla dosáhnout. Sníte o sjednocené pleti? Chcete se zbavit pupínků? Je vaše pleť vysušená a plná šupinek? S tím vším se dá bojovat. Stačí si nechat poradit a naplánovat dostatečný počet ošetření.

TIP REDAKCE: On-line redaktorka Karolína má přesně 4 měsíce do svatby, a protože její pleť není v nejlepší kondici, svěřila se do rukou odbornice z kosmetického salónu Doctor Eckstein, kde podstoupila první kosmetické ošetření, jehož výsledky se dostavily téměř okamžitě. Skvělým tahem bylo i doporučení kosmetiky přímo na míru. Karolína doposud používala ne úplně vhodné produkty. Zato řada Collagen Supreme, která je vhodná od 25 let a bojuje s prvními vráskami, je trefou do černého!

2 | Třídění kosmetických produktů.

Z kosmetické salonu byste měla odcházen nejen s ošetřenou pletí a termínem dalšího ošetření v diáři, ale také s konkrétní radou, jak se o pleť starat doma a jaké používat produkty!

Ač je to často bolestivé, z vlastní zkušenosti doporučujeme zbavit se starých kosmetických vychytávek, na které se práší na poličkách v koupelně. Často u nich totiž již dávno uplynula doma, po kterou mohou být od prvního otevření používány a je možné, že vaší pokožce spíše ublíží, než pomohou.

3 | Pozor na obočí.

Ke kosmetickému ošetření neodmyslitelně patří také úprava obočí. Pokud si obočí trháte sama doma a nejste s tvarem dokonale spokojena, doporučujeme dát na pár dnů či týdnů pinzetě dovolenou,  nechat chloupky co nejvíce dorůst a následně požádat o zásah odborníka, který vám jistě vykouzlí krásné přirozené obočí, které doladí výraz vaší tváře, a navíc vám také poradí, jak obočí dokreslit a zafixovat.

TIP REDAKCE: Nejjednodušším způsobem, jak si nechat odborníkem upravit obočí, je úprava v rámci kosmetického ošetření. Skvělou možností je však i rychlovka v Brow Bar Benefit, který najdete ve většině prodejen Sephora. Je však nutné se objednat!

4 | Bez chloupků!

K důležitým akcím patří také dokonale hladká pokožka. Pokud patříte mezi příznivkyně žiletek, určitě si před holením dopřejte peeling celého těla. Zabráníte tak následnému podráždění pokožky a zarůstání chloupků. A pokud je pro vás pravidelné holení za trest, zkuste 1x týdně laserový odstraňovač chloupků.

TIP REDAKCE: My v redakci testujeme Braun Silk-expert 5 IPL a již po pár použití vidíme rozdíl!

5 | Relax!

A protože je všechna tato péče opravdu náročná, nezapomeňte si také dopřát relax a odpočinout si. Wellness s kamarádkami, párová masáž nebo třeba jen horká vana dokáží zázraky!

TIP REDAKCE: Koupelové bomby LUSH! Díky nim se pobavíte, odpočinete si a dokonale provoníte svou pokožku.

sledujte nás na instagramu