Reklama

Péče o tělo: 4 tipy, jak doplnit energii a vypadat fresh

Zapomeňte na vyčerpání a únavu.
Reklama
8432

Známe to všichni. Celou zimu si stěžujeme na tmu, která nás okrádá o úsměv na tváři, a vybíjí naše baterky. I když chodíme brzy spát, vstávat do tmy nám ráno prostě nejde. Únava, kruhy pod očima, nemoc... I ta nejhlubší zima se ale ve správný čas promění v jaro a my máme pocit, že můžeme dobýt svět. Ve snaze odškrtnout všechny zimní resty si toho na sebe naložíme ale tak nějak moc a místo užívání si tepla a světla sedíme celé dny za pracovním stolem.

Jak ale zatočit se všemi povinnosti a užít si jaro v pravém slova smyslu?

1. Dopřejte si 30 minut denně na vzduchu.

I když při pohledu do diáře už teď víte, že půl hodiny nazbyt prostě nemáte, nechte se přesvědčit o opaku. Stačí se přece naučit správně kombinovat aktivity. Vystupte na cestě za povinnostmi o stanici dřív a do cíle dojděte pěšky. Oběd si s sebou vezměte do nejbližšího parku, nebo vsaďte na bistro se zahrádkou. I kniha se nemusí číst jen v posteli. Čím víc čerstvého vzduchu si dopřejete, tím víc energie budete na konci každého dne mít. Zn.: Vyzkoušeno!

2. Vsaďte na raw jídelníček.

Pokud si na raw stravu netroufáte 24 hodin 7 dní v týdnu, dopřejte si občas alespoň jeden den, kdy vaše tělo budete zásobovat jen čerstvými, tepelně neupravenými potravinami. Místo spotřeby energie na zpracování stravy vám zbude víc nadšení na večerní posezení s přáteli.

3. Soustřeďte se na dýchání.

Ať už vyrazíte na hodinu jógy, nebo meditace, bude dech stěžejním prvkem, na který se po celou dobu budete soustředit. Oprostíte se díky němu od celého světa a najednou tu budete jen vy. Zapomenout na problémy a nestresovat se je k nezaplacení a jako energy booster to funguje na 300%.

4. Nezapomeňte ani na energetický elixír pro pleť.

Pokud jste stejně jako my městský typ, který do přírody vyráží jen na víkend, máme pro vás beauty tip. Ve snaze bojovat s městskou únavou by vám neměla uniknout novinka od Lancôme – řada péče o pleť ÉNERGIE DE VIE~ENERGII ŽIVOTA, která je pro vaši pleť to samé jako kombinace meditace, spánku a pobytu na čerstvém vzduchu pro vaše tělo. A jaký produkt z celé řady prostě musíte mít? Fresh plný antioxidantů Énergie de Vie Liquid Care, který je svěží jako voda, koncentrovaný jako sérum a hydratujicí jako krém.


Pár kousků pro vás navíc máme!

Pokud jste už s popisu produktu nadšení stejně jako my, stačí se přihlásit do naší testovací crew a těšit se na jeden z 10 000 vzorků od nás pro vás.

 

Jdete do toho s námi?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama