Perfect skin: Omlazení na počkání za 3, 2, 1...

O čem je řeč?
13088

O potravinovém doplňku pro omlazení plati na bázi aminokyselin!

JALUPRO DRINK je unikátní biologicky aktivní potravinový doplněk pro omlazení pleti na základě aminokyselinového komplexu - přesně vyvážené směsi aminokyselin (glycin, L-prolin, L-lysin). Jedinečnost doplňku spočívá v tom, že se skládá z aminokyselin v přesně definovaném poměru a s pevnou stereometrií (pořadí a prostorová struktura molekul). Navíc všechny aminokyseliny obsažené v JALUPRO DRINK mají farmaceutickou úroveň očištění, která zaručuje maximální absorpci v trávícím ústrojí.

Složení aminokyselinového komplexu je patentem výrobce (Professional Derma, Itálie), jehož výrobky se již řadu let efektivně používají v chirurgii, stomatologii, oftalmologii, gastroenterologii a kardiologii.

VLASTNOSTI PŘÍPRAVKU JALUPRO DRINK:

Přípravek JALUPRO DRINK je unikátní směsí aminokyselin poskytující kožním fibroblastům nezbytné podněty pro syntézu nového kolagenu.

Postupem času aktivita fibroblastů (buněk produkujících kolagen) klesá, proto naše pokožka stárne, ztrácí tonus a objem, objevují se vrásky a záhyby. Tento proces souvisí nejen se stárnutím. Způsobují jej i další faktory: špatné stravovací návyky, diety, kouření, nadměrná fyzická zátěž, delší pobyt na slunci. Aminokyseliny obsažené v přípravku JALUPRO DRINK kompenzují sníženou aktivitu fibroblastů. Čím více je aminokyselin v kůži, tím větší je životaschopnost a počet buněk, tvořících kolagen.

JALUPRO DRINK aktivně bojuje proti příznakům stárnutí, zlepšuje aktivitu kožních buněk a vrací kůži tonus, pružnost a svěžest.

FUNKCE:

· Zvyšuje a prodlužuje účinnost estetických procedur: korekce výplněmi, biorevitalizace, laserové terapie a fototerapie, peelingů, atd.

· Obnovuje elasticitu kůže prostřednictvím stimulace syntézy kolagenu.

· Posiluje nehty a vlasy.

VÝSLEDEK:

Aktivace metabolických procesů, regenerace normální struktury pokožky, fyziologické omlazení kolagenové struktury kůže.

Jak se JALUPRO DRINK užívá? Obsah sáčku vysypete do sklenice vody, ovocné šťávy nebo čaje a... Na zdraví a věčné mládí!