Rozzářená pleť pro 50 z vás | Zapojte se do testování produktů NIVEA Urban Skin Detox

Pro padesát čtenářek máme k otestování hned dva produkty z řady NIVEA Urban Skin Detox!
12229

Rády si užíváte ruchu velkoměsta, jste často obklopeny smogem a prachem, ale nechcete, aby to bylo na vaší pleti znát? Antioxidační výrobky NIVEA Urban Skin Detox vaši pleť zbaví nedokonalostí a nádherně ji rozzáří.

Micelární voda URBAN SKIN DETOX je tím pravým pomocníkem pro vaši ranní i večerní beauty rutinu. Po noci plné relaxu se postará o hloubkové čištění a po náročném dni zbaví vaši pleť řasenky, částic smogu i známek únavy. Zelený čaj, který je v této micerální vodě obsažen, navíc pleť nádherně osvěží!

Noční maska URBAN SKIN DETOX je tím pravým produktem pro všechny ženy, které nerady tráví v koupelně zbytečně mnoho času. Jde o dokonalé spojení všech výhod pleťových masek a nočních krémů

Stačí ji večer nanést na vyčištěnou pleť a jít relaxovat. Žádné smývání, slupování, ani oplachování. Ráno se pak vzbudíte odpočinutá a vaše pleť bude vyhlazená a zregenerovaná. No není to skvělé?

 

 

 Tyhle dva produkty jednoduše musíte vyzkoušet! Proto neváhejte a vyplňte formulář níže. Registrace do testování probíhá do 6.6. do 12 hodin. Padesát vybraných čtenářek po skončení registrace kontaktujeme e-mailem, ve kterém budou veškeré další informace.

Přejeme vám hodně štěstí!

Registrovat se můžete do 6.6.2019 do 12 hodin