Reklama

Rozzařte svůj úsměv se Signal White Now Glossy Chic!

Oslnivý úsměv jako žhavý trend léta Léto je tu a spolu s ním i party sezona. Hledáte zaručený návod, jak zazářit a přitom zůstat svá? Zapojte se do naší soutěže, vyzkoušejte již nyní novou zubní pastu Signal White Now Glossy Chic a rozzařte své léto díky dokonalému úsměvu!
8994

Každá příprava na party začíná v koupelně. Nenechte nic náhodě a zahrňte do vaší povinné party výbavy vedle kosmetiky i zubní pastu Signal White Now Glossy Chic. Váš zářivý úsměv je nedílnou součástí party looku, díky němuž zaručeně nesplynete s davem. Vsaďte na dobrý pocit a sebevědomí: zářivý úsměv sluší skutečně každému.

Žhavá novinka Signal White Now Glossy Chic

Značka Signal představuje novou zubní pastou Signal White Now Glossy Chic, která posouvá hranice zářivého úsměvu. Díky Blue Light technologii inovované o Ultra Shine Crystals zanechá zuby opticky bělejší* a lesklejší již po prvním použití. Novinka se stává nedílným pomocníkem na cestě k dokonalému letnímu party looku. Udělejte ze zářivého úsměvu svou přednost!

Novinka navíc přichází v atraktivním balení, které zaručeně padne do každé kabelky. K dostání je ve dvou variantách: Signal White Now Glossy Chic a Signal White Now Fresh, jež uspokojí zejména milovnice svěžích příchutí.

* Klinická studie okamžitého optického bělicího účinku měřená na 79 účastnících. Okamžitý bělicí účinek je dočasný.

Soutěžte s námi a rozzařte svůj úsměv!

Jak na to?

Nahrajte na Instagram svoji (selfie) fotografii ve svém nejlepším party outfitu, a to přímo z party, nebo i momentku z příprav. K fotce přidejte hashtagy #signalglossychic a #JOYwithSIGNAL.

Co můžete vyhrát?

5 z vás může vyhrát roční zásobu Signal Glossy Chic. 

 

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA A MY MÁME VYLOSOVÁNO:

@zuzanahra

@yanacze

@ruzetrnila

@anickazap

@evcadol

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama