Tajemství odhaleno: Známe nejoblíbenější beauty tipy celebrit

Jak je možné, že celebrity vypadají neustále perfektně a bez jediné chybičky?
11729

Je to snadné. Znají triky a tipy, díky kterým perfektního looku snadno a rychle dosáhnou. My jsme pro vás vypátrali ty nejúčinější.

Díky těmhle kouzlům budete vždy vypadat fantasticky!

Pružná pleť podle Mirandy Kerr. Zázrak pro dokonale vypnutou pleť se jmenuje kokosový olej! Naučte se denně přidávat 3-4 lžičky kokosového oleje do jídla a výsledky se brzy dostaví! Vyzkoušeno!

Dokonalé vlasy jako Catherine Zeta-Jones. Zapomeňte na drahé kosmetické přípravky a návštěvy věhlasných kadeřnických salonů. Tip pro perfektní vlasy je jednoduchý. Umyjte si vlasy pivem! Díky pivu získají vaše vlasy oslnivý lesk!

Krásná postava jakou má Nicole Scherzinger můžete mít i vy. Držte se její osvědčené metody a dostatečně spěte! Je to jednoduché. Čím víc spíte, tím míň jíte a ukádání zbytečných kalorií tak nemá šanci.

Zářivá a jasná pleť podle Emmy Stone. Pokud máte stejně, jako Emma Stone citlivou pokožku, klíč k její dokonalosti je snadný. Opravdu dostatečná hydratace a bio olivový olej, který budete používat místo krému. Nic víc, nic míň.

Svůdný a dramatický pohled, jaký má Kate Moss. Trik spočívá v důkladném natočení před samotným líčení. A potom? Potom následuje několik vrstev vaší oblíbené řasenky aby byl váš pohled opravdu wow.

Přirozené rty a lá Hally Berry. Jak na ně? Hally Berry nejprve nanese červenou rtěnku, kterou poté setře a nanese lesk. Jen tak prý docílí nejvíc přirozeného efektu. Vyzkoušejte tenhle trik i vy.

Perfektní make up díky růžové vodě. Liv Tayler roky používala růžovou vodu, kterou vždy nastříkala přes make up. Díky ní vypadal výsledný look přirozeně a svěže.