Reklama

TEST: Jak uspěl make-up Dermablend [3D KOREKCE] před porotou?

Máme výsledky!
8722

Už před nějakou dobou jsme vyhlašovaly v redakci JOY nábor do testovací crew, která od nás dostane make-up novinku VICHY Dermablend spolu s micelární vodou Normaderm 3v1. K dispozici budou mít i čas na vyzkoušení a po určité době nám pomůžou shrnout výsledky, účinky a připomínky. Ty pro vás máme právě teď!

Naše odborná porota, složená celkem z 50 členů, měla odpovědět celkem na 13 otázek týkajících se vlastností make-upu, který zapůsobil i na celou redakci, a vy se máte jedinečnou šanci přesvědčit, jestli je make-up Dermablend to pravé i pro vás.

Jak dlouho jste make-up DERMABLEND 3D KOREKCE používaly?

Více než 50% členek testovalo make-up déle než dva týdny.

Čím jste make-up na tvář aplikovaly?

Crew se rozdělila samovolně do tří kategorií, kde v jedné byly použity pro aplikaci prsty, v druhé beauty blender a ve třetí štetcem.

Bylo pro vás použití snadné?

Velmi, až mě to překvapilo,“shrnula výsledky jedna z dotazovaných. Ostatní se shodly jednomyslně na odpovědi ve znění ANO.

Vyhovovala vám konzistence?

Konzistence za mě byla nejideálnější ze všech make-upů co jsem zatím vyzkoušela,“ prohlásila jedna z účastnic a charakterizovala tak více než 50 % odpovědí. Pro druhou část pak byl make-up víc hustý než předpokládaly, spokojenost pak ale stoupala po delší době testování. „Je až moc hutný, když ho smíchám s trochou krému, je aplikace o mnoho snadnější a nemá tendenci tvořit efekt masky, ale zase se zmenší krytí make-upu.“

Co byste řekly o krycích schopnostech make-upu?

Krycí schopnosti jsou dobré, popřípadě jsem make-up navrstvila.“

A co říkáte na výsledky 3D korekce?

Spolehlivě zakryl vše co bylo třeba!“

Jak dlouho make-up na vaší tváři vydržel bez zjevných proměn a nutnosti přelíčení?

Nemám potřebu make-up během dne poupravovat a ani tento jsem neupravovala a byla jsem spokojena. Sice asi po 5 hodinách šlo vidět že make-up už nedrží tak dobře jako předtím, ale nebylo to nic hrozného. Měla jsem ho na sobě klidně od rána do večera a make-up držel pořád.“

Vystavovaly jste make-up extrémním podmínkám? (horko, koupání...)

S příchodem léta a vyšších teplot se testovací crew shodla, že na slunci make-up obstojí hravě! „Byly jsme v klubu, kde jsme tančily a bylo tam velmi teplo. I přesto make-up hezky držel.“

Používaly jste pro odlíčení micelární vodu Normaderm od Vichy 3v1?

ANO.“

Vnímaly jste proměnu pleti v době užívání kosmetiky VICHY?

Jedna odpověď za všechny: „Zaznamenala jsem, že nebyla tolik suchá a také že její celková kvalita se posílila.“

Doporučily byste make-up DERMABLEND 3D KOREKCE svým kamarádkám a známým?

Určitě ano je skvělý, takže vřele doporučuji,“ sdřídaly odpovědi ve stylu: „Musím říct že s make-upem jsem spokojená ale jeho cena mi přijde celkem vysoká. Kamarádkám ho ale klidně doporučím protože pěkně sjednotí pleť a je hrozně lehoučký na pleti.“

Bavil vás make-up natolik, že byste ho chtěly používat i nadále?

Určitě, zamilovala jsem si ho, myslím že do budoucna ho budu volit za volbu číslo jedna.“

Podobně je na tom i redakce časopisu JOY, která make-up doporučuje jednohlasně!

Týna, fitness redaktorka

Tenhle make-up mi ubývá opravdu rychle, je totiž mojí téměř každodenní záchranou. Nemám hezkou pleť, ale s tímhle make-upem můžu alespoň dělat, že mám. Spolehlivě zakryje póry i občasné pupínky. Má příjemnou strukturu a jednoduše se roztírá, takže nevytvoří masku. Za mě super. 

Tereza, on-line editorka

Baví mě moc. Jakmile jsem odhalila ten správný odstín užívala jsem si jeho krycí a korekční schopnosti a čím déle jsme ho používala viděla jsem celkové zlepšení i na celé pleti. I když se na trhu objevují make-up novinky dennodenně, tohle je star, kterou stojí za to vyzkoušet!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama