Testování novinky Skin Detox je u konce | 95% testujících doporučuje!

Zjistěte, jak jsou s novou řadou kosmetiky NEUTROGENA® Skin Detox spokojeny čtenářky časopisu JOY, které se zapojily do testování.
12082

Znečištění ovzduší a další vlivy prostředí zhoršují mimo jiné také naši pleť. S novou řadou NEUTROGENA® Skin Detox se tomu však můžeme bránit. A 50 čtenářek JOY mělo možnost vyzkoušet všechny produkty na vlastní kůži!

Který produkt si oblíbily nejvíce? Co je na nové řadě oslovilo? A doporučily by produkty nejlepší kamarádce? Pojďme se na to společně podívat!

100% testujících si užívá pocit důkladně vyčištěné pleti

Všechny čtenářky, které obdržely balíček obsahující 2v1 čistící emulzi a masku, pleťový peeling, micelární vodu 3v1 a hydratační krém 2v1, měly po použití produktů pocit důkladně vyčištěné pleti. Téměř 95% testujících by doporučilo řadu Skin Detox své kamarádce a 78,9% žen mělo pocit, že se jejich pleť zlepšila.

Osobní zkušenost Lucie Dofkové: "Produkty mohu doporučit, moje pleť je hydratovanější, micelární voda odlíčí cokoliv, maska ani peeling nevysušují. Největším překvapením pro mne byl krém, který má úžasně lehkou konzistenci a texturu, jemnou a osvěžující parfemaci."

Téměř 90% žen bylo s produkty celkově spokojeno. A teď to nejdůležitější - který produkt si čtenářky nejvíce oblíbily?

Čísla mluví jasně! Na první příčce se umístil hydratační krém 2v1, na druhé pak 2v1 čistící emulze a maska, na třetím místě skončila micelární voda 3v1 a 18% čtenářek hodnotilo jako nejlepší pleťový peeling.

Jana Hrachovcová si stejně jako mnoho dalších testujících nejvíce oblíbila pleťový krém:"Příjemně osvěžuje pleť a celý den ji chrání. Večer je pleť příjemně hydratovaná a zpevněná."

A na závěr ještě zkušenost čtenářky Hany Bartoškové, která si zamilovala pleťový peeling!

Měla jsem pocit, jako bych sundala špinavou vrstvu z kůže a zůstala ta čistá, svěží :)

sledujte nás na instagramu