Reklama

Testování produktů NIVEA Urban Skin Detox | Zjistěte, jak tato řada obstála!

Objevte informace o tom, jak jsou s řadou produktů NIVEA Urban Skin Detox spokojeny čtenářky časopisu JOY, které se zapojily do testování.
12423

Padesát čtenářek mělo jedinečnou možnost otestovat hned dva produkty z řady NIVEA Urban Skin Detox.

Prvním produktem byla micelární voda Urban Skin Detox, která se postará o hloubkové čištění a po náročném dni zbaví pleť řasenky, částic smogu i známek únavy. Zelený čaj, který je v této micerální vodě obsažen, navíc pleť nádherně osvěží.

Druhým testovaným kosmetickým přípravkem byla noční maska Urban Skin Detox, která dokonale spojuje všechny výhody pleťových masek a nočních krémů. Stačí ji večer nanést na vyčištěnou pleť a jít relaxovat. Žádné smývání, slupování, ani oplachování.

A jak tedy dopadlo testování přípravků, které denně používá třeba česká Miss Earth a influencerka Karolína Mališová?

Celých 95% testujících potvrzuje, že micelární voda Urban Skin Detox spolehlivě odlíčila veškeré nečistoty i makeup a více než 97% čtenářek by doporučilo tuto micelární vodu své kamarádce.

Naše čtenářka Marta B. svou zkušenost shrnula takto: ,,Za celou dobu co se líčím, jsem se nesetkala s micerální vodou, která by byla elixírem pro mou pleť. Nejvíce bych ocenila, že 1. nepálí a neštípe, 2. nedělají se žádné červené flíčky po použití a za 3. dokonale čistí pleť. Maska na pleť je velmi příjemná, jednoduchá aplikace, příjemná vůně a skvělé výsledky. Ráno jsem nezpozoroval žádné negativní účinky, ba naopak pleť byla svěží. Děkuji za možnost testování, u produktů určitě zůstanu."

Dále jsme se ptali, zda byla pleť testujících ráno po nanesení noční masky Urban Skin Detox odpočatá a zářivá. Více než 77% dotazovaných žen odpovědělo, že ano. Další čtenářky zmínily, že jejich pleť byla po probuzení především jemnější na dotek92% čtenářek navíc doporučilo noční maska Urban Skin Detox, která ušetří mnoho času v koupelně, svým kamarádkám.

Žaneta P. okomentovala testování takto: ,,Myslím, že je to velmi povedená řada výrobků. Zejména noční maska je super, ihned po použití byla pleť jemná a vypnutá. Nejvíc bych ocenila použití, stačí jen nanést a o nic víc se nemusím starat, myslím, že budu používat i nadále. U micelární vody mi trochu vadí, že malinko pění, na druhou stranu nepálí v očích a to je velké plus."

A co vy? Vyzkoušíte ji také?

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama