Super tajné beauty a healthy tipy celebrit: Tohle zkrátka musíte vědět!

Jak to jen dělají, že vypadají vždycky naprosto dokonale?
11966

Zjistili jsme pro vás pár triků, díky kterým budete vypadat přesně jako hollywoodské star. 

1. Drew Barrymore. V minulosti byl její životní styl dost nezřízený. Nyní však herečku kopírují miliony žen na celém světě. Jaký je její osvědčený recept na krásu? Přírodní kosmetika, která se netestuje na zvířatech, dostatek tekutin a pozitivní přístup k životu. Je to snadné, nemyslíte?

2. Gwyneth Paltrow. Gwyneth je od nepaměti vyznavatelkou zdravého životního stylu a cvičení, které mnohdy až přeháněla. Po narození dětí ale ze své urputnosti ustoupila a nyní se snaží stravovat zdravě, intuitivně ale sem tam si i zahřeší. Vše je přece o rovnováze, no ne?

Co se kosmetiky týká, snaží se nosit minimum make-upu a vynechává i výrazné stíny či rtěnky. Je zastánkyní "naked" looku a vsází na kvalitní parfém bez kterého nevychází z odmu. Méně je totiž měkdy více...

3. Cameron Diaz. Mít tak postavu jako Cameron... Dřív milovnice fast foodů a coca coly je dnes vyznavačkou zdravého životního stylu o kterém dokonce napsala knihu Body Book, kde vám podrobně popíše, jak se k dokonalé postavě a šťastnému životu propracovat.

A nejrychlejší a nejefektivnější beauty trik? No přece červená rtěnka!

4. Beyoncé. Dostat se zpět do formy rychlostí blesku? Na to je Beyoncé odbornice. Základem je dodržovat striktní jídelníček - omezení červeného masa, alkoholu a pochopitelně sladkostí a nejrůznějších dezertů. Naopak přidání ryb, luštěnin, zeleniny a litrů neperlivé vody. K snídani si Beyoncé připravovala celozrnné cerálie s odtučněným mlékem, k obědu a večeři pak volila ryby a spoustu zeleniny. Nyní je se svou postavou spokojená ale i tak si neodpustí jeden den v týdnu, kdy si dopřeje vše, na co má chuť. A tak by to mělo být!

sledujte nás na instagramu