Top secret: Zákulisní triky modelek odhaleny

Tajemství dokonalosti prozrazeno...
12162

Také už jste ne jednou přemýšleli nad tím, jak to ty modelky dělají, že vypadají vždycky svěže, odpočatě a tak nějak lépe? Záhada vyřešena.

Zjistili jsme pro vás tajné tipy, jak vypadat vždy perfektně.

Voňavá po celý den

Občas se stane, že i modelky nechají doma svou oblíbenou vůni. Ví ale, jak si poradit. Stačí seběhnout do prvního květinářství či obchůdku s esenciálními vůněmi a zakoupit si lahvičku aromatického oleje. Ta na rozdíl od parfému stojí jen pár korun ale prokáže vám stejnou službu. Natřete si zápěstí a trochu kápněte i za ucho a můžete vyrazit na domluvenou schůzku.

Hladké a hebké vlasy

Jsou vaše vlasy příliš suché a těžko se rozčesávají? Stejným problémem často trpí i modelky, jejichž kštice je dennodenně namáhána laky na vlasy, tužidly i složitými vlasovými úpravami. Když nemají po ruce speciální olej do vlasů, použijí s klidem i olivový. Malé množství nejprve rozetřou ve dlaních a pak jimi protřou vlasy - olej nanášejte především do konečků. Olivový olej má téměř stejný účinek jako drahé produkty na olejové bázi a vaše vlasy budou díky němu ihned plné života. Pozor - stačí opravdu malinko!

Rychlá vzpruha

Když vypadá obličej modelek unaveně, je třeba okamžitá náprava. A pokud nemají zrovna po ruce vytříbené pleťové masky známých značek, skočí do nejbližší samoobsluhy, kde si koupí obyčejný bílý jogurt a med. Do jogurtu přidají dvě kávové lžičky sladké pochoutky, dobře promíchají a nanášejí na tvář. Expresní pleťové povzbuzení zaručeno. Vyzkoušejte!

Extra tip - pokud nemáte čas na přípravu jogurtovo-medové masky, poslouží vám i pár kostek ledu, kterými párkrát přejeďte obličej. Efekt okamžité vzpruhy zaručen.

Ranní restart

Sotva vstanou z postele, už musí být připravené k akci. Aby byl připraven i jejich organismus, pijí vlažnou vodu s kapkou citronu. A ihned po hydrataci se dají do lehkého cvičení. Nemusíte navštěvovat drahé posilovny - stačí mít doma kvalitní podložku a ranní trénink můžete provádět v pohodlí vašeho domova. Ušetříte spoustu času, peněz ale především budete skvěle připravená na další den.