Trendy v barvení vlasů pro letošní léto

Nebojíte se experimentovat? Chcete být jiná než ostatní? Máte ráda barvy? Pokud jste alespoň v jednom případě odpověděla kladně, letošní trendy v barvení vlasů budou něco pro vás.
11412

Pastelky

Pastelové barvy vypadají krásně a mají ještě jednu velkou výhodu – sluší téměř každému. Světlou pokožku rozzáří a u té opálené zase úžasně vyniknou. Díky velkému obsahu bílé nebo šedé barvy nejsou tak výrazné a není tudíž problém je zkombinovat s oblečením nebo make-upem. Nejvíce jsou populární odstíny růžové, zelené, modré nebo fialové, záleží jen na vás. Která je vaše oblíbená barva?

Šedá nebo stříbrná?

Mnoho lidí si šediny přebarvuje, ale co si z nich udělat přednost? Podpořte přirozené šediny barvou v bílo-stříbrném odstínu. Budete tak působit mladistvě a trendy. Měla byste vědět, že u stříbrných či šedých vlasů je důležitá především speciální vlasová péče. Abyste se vyhnula žluto-oranžovým odleskům, které se na této barvě přirozeně tvoří, použijte jednou za čas při mytí fialový šampon, který odlesky odstraní a navrátí vlasům studený nádech. Pokud chcete vyzkoušet nevšední a zářivé odstíny, sáhněte po dlouhotrvajících barvách na vlasy Color Sensation Vivids od Garnier s perletí a výtažky z růže. Vlasům dodají nádherný lesk, a to také díky ošetřující závěrečné péči, která je obohacena o esenci z růže, jež dodá vaší hřívě nádhernou květinovou vůni.