Tři trendové evergreeny přímo z New Yorku

Pro většinu z nás je fashion week, nebo chcete-li týden módy, nepředstavitelná záležitost, stejně jako módní trendy, která modelky představí na přehlídkových molech.
12706

Oblečení, líčení i účesy se mohou zdát jako v praxi naprosto nepoužitelné, a přesto, alespoň pro nadcházející sezónu, udávají směr celému módnímu světu. Fashion weeky se konají v mnoha světových metropolích, ostatně včetně Prahy, mezi ty nejprestižnější patří ten v Paříži, Miláně a samozřejmě v New Yorku. 

Značka Maybelline New York je dlouholetým make-up partnerem právě newyorského týdne módy a některé její looky a trendy s nimi spojené jsou velmi nositelné i v našich podmínkách. Nebojte se a zkuste třeba metalické stíny, silně černě orámované oči, lesklé kouřovky a další a další. 

Třeba metalické stíny na očích se skvěle hodí na jakoukoli party nebo večerní událost a k jejich aplikaci stačí jen trocha fantazie. Pak už potřebujete jen kelímek oblíbeného krémového stínu Color Tattoo a prsty. Stín prostě nanesete přímo prsty na oční víčko, ideálně kopírujte nadočnicový oblouk. 

 

Kočičí oči neboli silná linka v barvě podle vaší preference, to je v podstatě módní evergreen, který platí i pro nadcházející sezónu. Takovou linku nejlépe vytvoříte pomocí fixu – zkuste třeba Sensational Liner, který je zahnutý a má tenounký aplikátor pro opravdu snadné nanášení. Chcete-li zkusit i nějakou barvu, je tu třeba fixová linka Hyper Precise

 

Stejně jako kočičí linky, i smoky eyes, neboli kouřové oči, se už na módní scéně vyskytují nějaký ten pátek. Zkuste kouřové líčení oživit troškou lesku. Základ vytvoříte třeba pomocí paletky City Mini Palette se šesti kouřovými stíny, lesk zkuste dodat pomocí krémového stínu Color Tattoo. 

 

Ať už jste v líčení úplná začátečnice, nebo je make-up vaším koníčkem, tyto tři trendové looky vytvoříte díky pomocníkům od Maybelline New York skutečně snadno. Nebojte se toho a vytvořte si look po “newyorsku” i vy.