Vánoční nadílka s Oriflame: Vyhrajte 5 snových balíčků kosmetiky!

Nechte se rozmazlovat!
10976

Máme pro vás 5 krásných balíčků kosmetiky! Pro jejich získání stačí vyplnit formulář, který najdete na konci tohoto článku. Čas máte do půlnoci 19. 12. 2017. Redakce časopisu JOY následně vybere pět výherců, kteří na adresu, kterou uvedou ve formuláři obdrží jeden z níže zmíněných Oriflame balíčků.

Pokud se na vás neusměje štěstí, nebo pokud chcete pod stromeček věnovat pohodu, vůni, relaxaci a potěšení, můžete následující balíčky brát jako inspiraci k nákupu vánočních dárků - kvalitních produktů za rozumnou cenu v luxusních obalech. 

Nákup s Oriflame je to přehledný, můžete ho obstarat z klidu domova a pokud nakoupíte přes kosmetickou poradkyni, bude vám vše doneseno až domů.

Tak hurá do toho!

Balíček č. 1

Parfém Sublime Nature Tuberosa, vánoční sada kouzelných kelímků a řasenka The One No Compromise. To celé v hodnotě 2197 Kč.

Balíček č. 2

Vánoční sada kouzelných kelímků, omlazující balzám na rty Giordani Gold, řasenka The One No Compromise a interierová vůně Home Collection Breakfast in Paris. Celý balíček je v hodnotě 1796 Kč.

 

Balíček č. 3

Toaletní Voda Friends World, sada Essence & Co s magnolií a fíky (tělové mélo, sprchový gel i držáček) a řasenka The One No Compromise. To celé v hodnotě 1725 Kč.

Balíček č. 4

Parfém Sublime Nature Tuberosa, omlazující balzám na rty Giordani Gold a řasenka The One No Compromise. To celé v hodnotě 1697 Kč.

Balíček č. 5

Milk & Honey kolekce (krém, mýdlo, ručníky na obličej), Sparkling collection (tělové mléko+ pěna do koupele), interierová vůně Home Collection Breakfast in Paris a řasenka The One No Compromise. Celý balíček je v hodnotě 1583 Kč.

Soutěž byla ukončena, výherce zde zveřejníme do 22.12.