Výběr parfému podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na vás?

Je čas najít svůj parfém na celý život!
12769

Beran

Berani jsou velmi akční a spojeni s přírodou. Proto by jejich parfém měl obsahovat zelené tóny, citrusy a santalové dřevo.

Býk

Býci nejsou prvoplánově sexy jako například štíři, ale působí smyslně. Mají rádi romantiku, kterou ještě více umocňují květinové vůně. Růže či magnólie jsou vždy dobrou volbou.

Blíženci

Blíženci jsou velmi nevyzpytatelní a proto jsou pro ně vhodné velmi jednoduché vůně, které se jim líbí za všech okolností. Skvělé jsou tyto složky: pižmo, santalové dřevo, jasmín, luční kvítí, zimolez, růže.

Rak

Raci jsou velmi citliví, ale existují vůně, které dokáží jejich nálady zkrotit. Zarušeně funguje zimolez, fialka, gardénie, jasmín a růže.

Lev

Lvi si libují v ovocných a citrusových vůních, které ovšem vždy musí obsahovat něco originálního. Skvěle fungují oranžové květy, broskev a citrusy v kombinaci s pačuli a santalovým dřevem.

Panna

Panny preferují čerstvé/svěží vůně, které jim ovšem neubírají na smyslnosti. Skvělý je v základu palisandr, který si rozumí například s bílými květy, cedrem a mechem.

Váhy

Lidé ve znamení vah jsou přímo stvoření pro sofistikované vůně, ve kterých najdeme pižmo.

Štír

Štíři rádi provokují a přitahují pozornost, proto jsou černý rybíz, koriandr, kosatec, čokoláda nebo oranžové květy jasnou volbou - ideálně v kombinaci s pižmem.

Střelec

Střelci jsou dobrodruzi se vztahem k cestování a ke sportu. A proto k nim sedí jemné a přirozené vůně - zelené tóny, tonka fazole a ovoce.

Kozoroh

Lidé ve znamení kozoroha jsou velmi přemýšlivý a jako jedni z mála mají rádi těžší vůně a nemusí se bát složek jako je např. lékořice, mandle, bergamot a vanilka.

Vodnář

Vodnáři mají své jasné - oranžové květy, santalové dřevo, jasmín a bobkový list.

Ryby

Ryby skvěle snáší čisté a jednoduché vůně. Cizí jim ovšem nejsou ani složky jako tonka fazole, guajakové dřevo, vanilka, olivovník, cypriš, otočník evropský a cedr.