Vychází soundtrack k nové bondovce No Time To Die!

O soundtrack k nejnovější 25. bondovce Není čas zemřít (v anglickém originále No Time To Die) se tentokrát postaral proslulý filmový skladatel Hans Zimmer.
12825

Film bude do českých kin uveden 8. dubna, soundtrack však vychází již 27. března. „Pracovat na soundtracku k tak ikonické sérii, jako je 007, pro mě byla pocta,“ komentuje spolupráci Zimmer.

 

Titulní skladbou filmu se stala píseň No Time To Die, kterou složili a nahráli sourozenci O’Connellovi, tj. Billies Eilish společně se svým bratrem Finneasem. Skladba se dostala na přední příčky britských žebříčků, připsala si desítky milionů zhlédnutí jen na YouTube a Billie se zařadila mezi špičky hudebního průmyslu, které měly v minulých letech tu čest nahrát titulní píseň. Za všechny jmenujme MadonnuAdele nebo Sama Smitha.

 

Společně se soundtrackem vychází i speciální kolece Bond 25, která oslavuje polokulaté výročí filmů o Jamesi Bondovi. Na albu se budou nacházet nové aranže 25 ikonických titulních písní nahrané Královským filharmonickým orchestrem ve studiích Abbey Road.

 

V jubilejní bondovce se v hlavní roli objeví Daniel Craig po boku Ralpha FienneseNaomie Harris nebo Rami Maleka.

 

Hans Zimmer patří mezi nejžádanější hudební skladatele dnešní doby. Na svém kontě má přes 200 hudebních projektů, Oscara, dva Zlaté glóby, tři Grammy a mnoho dalších prestižních ocenění. Zimmer je autorem soundtracků k nezapomenutelným filmům, jako jeRain ManŘidič slečny DaisyLví KrálPearl HarborPočátek nebo 12 let v řetězech.

Billie Eilish - No Time To Die (Audio)