Reklama

Vyhrajte úžasné pěny do koupele

Milovníci vůní už asi značku italské kosmetiky Frais Monde znají – znáte ji ale Vy?
9043

Byla by totiž velká škoda, kdybyste tenhle poklad ze Středozemí minuli. Frais Monde už existuje 30 let a svou tradici má nejen v Itálii, ale také po celém světě, kde si značka svou slávu získala zejména díky úchvatným vůním.

Horkou novinkou na trhu jsou nyní pěny do koupele s velmi relaxačními vůněmi – už názvy napovídají, že jde o něco speciálního.

Alizé je podmanivá dřevitě citrusová vůně, která Vás povzbudí. Obsahuje pižmo, pačuli, vanilku a ylang ylang společně s pelargonií a bergamotem, mandarinkovými esencemi.

Etesian je unisexová relaxační vůně, která Vás dokonale uvolní. Obsahuje vonné esence ambry, pižma a vanilky, středozemní citrusy, mandarinku, pelargonii a levanduli ve spojení s olivovým dřevem.

Caver je zelená květinová vůně pro chvíle odpočinku a meditace. Podmaní si Vás doteky růže, pivoňky a osmanthu, také vůní energizujícího ovoce a citrusy. Santalové dřevo a pačuli tvoří základ vůně.

Zephiros je delikátní dřevitá vůně a také starověké řecké jméno pro západní vánek. Zasněná květinová vůně navozuje pocit pohody a relaxace. Dřevité tóny s nádechem vetiveru a ambra ve spojení s vanilkou, květy pomeranče a osmanthu tvoří báječnou harmonii.

Výherce získá jednu ze čtyř koupelových pěn Frais Monde v hodnotě 199 Kč. Delikátní pěna pro relaxační lázeň na Vaší pokožce zanechá dlouhotrvající vůni. Obsahuje výtažky z měsíčku lékařského, pšeničné proteiny a zachovává přirozený hydrolipidový film. Neobsahuje parabeny, PEG a nikl.

Více o produktech Frais Monde najdete na webu www.fraismonde.cz

Produkty lze koupit v parfumerii www.parfumerie-elnino.cz, která je výhradním distributorem značky.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama