Weleda uvádí novinku – Jemnou čisticí pěnu pro perfektně čistou pleť s BIO výtažkem vilínu virginského

Čištění a odlíčení: základ v péči o pleť!
11179

Stoprocentní certifikovaná přírodní kosmetika Weleda představuje novinku - Jemnou čisticí pěnu s výtažkem z BIO vilínu virginského pro hloubkové a zároveň jemné čištění pleti. Pěna splňuje ty nejnáročnější požadavky na čistotu pleti a zachovává její hydrataci v rovnováze. Je vhodná pro pleť v každém věku.

Nová Jemná čisticí pěna od Weledy odstraňuje make-up i nečistoty usazené na pleti. Díky použití rostlinných surfaktantů je čistící pěna šetrná ke kůži a udržuje ji hydratovanou. Základem pěny je výtažek z vilínu virginského v BIO kvalitě. Tento opadavý žlutě kvetoucí keř je známý díky svým stahujícím, tonizačním a zklidňujícím účinkům. Zároveň působí i jako antioxidant, zmírňuje ekzémy a tlumí záněty.

Pro tyto účinky je ideální na čistění pleti, a to i pro pleť mastnou s rozšířenými póry. V kosmetice se využívá v podobě extraktu, který se získává destilací ze sušených listů tohoto keře. Weleda jej získává v BIO kvalitě z volné přírody na pobřeží Atlantiku. Novým produktem značka navazuje na úspěch své čisticí pleťové péče s vilínem virginským. Účinky této klíčové rostliny dále doplňují rostlinné surfaktanty z divoké růže, olivového oleje, citrusových éterických olejů či levandule.

A jak tuto novinku používat? 

Pěnu aplikujte ráno a večer krouživými pohyby na zvlhčenou pokožku obličeje, krku a dekoltu, poté ji opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se oblasti očí. Na odlíčení očí doporučujeme použít Mandlový pleťový olej, na dočištění pleti můžete použít Čisticí tonikum 2 v 1. 

sledujte nás na instagramu