Za krásnou pleť | Co dokážou beauty drinky?

Protřepat, nemíchat: díky těmto koktejlům se propijete ke kráse!
12144

Co je na nich tak zvláštního?

Konzumují se samozřejmě jinak než drinky v baru – rozhodně je nepijte na rande se svým novým objevem! Fungují zevnitř díky obsaženým vysoce koncentrovaným účinným látkám, jako je kolagen a hyaluron, které znatelně vypínají pleť, a také díky vitaminům a minerálům. Vnitřní výživa je totiž důležitější než ta vnější a tělo ji dokáže lépe a rychleji vstřebat i s ní pracovat.

Jak se používají?

Praktické sáčky nebo kapky stačí pouze kdykoli během dne smíchat s vodou, takže se mohou stát snadno pravidelnou součástí vaší denní rutiny. Jeden drink denně v průběhu čtyř týdnů by měl stačit na to, abyste viděly výsledky. Jsou tedy perfektní jako pitná kúra před důležitou akcí, na které chcete vypadat vážně skvěle. Cheers!

Komu jsou určeny?

Každému! Podle obsažených látek je můžete využívat k řešení konkrétních problémů jako doplňky stravy, abyste např. rychle dostaly pod kontrolu menší kožní či vlasové problémy nebo abyste prostě rychle vypadaly svěžeji a zářily ještě o něco více než obvykle.

Kolagenový nápoj Masterpiece by Simona obsahuje několik druhů kolagenu, kyselinu hyaluronovou, biotin a další složky. | Bysimona.cz, 1499 Kč

Všestranný elixir mint podporuje růst nehtů a vlasů, detoxikuje organizmus a celkově ovlivňuje zdraví celého těla. | Malinna°, 1349 Kč


Kolagenový nápoj Dermocollagen dokáže vyhladit vrásky a zlepšit hydrataci pokožky. | Lekarna.cz, 890 Kč

sledujte nás na instagramu