Zakončete léto stylově i když máte své dny: Víme, jak na to

Skvělá hudba, zábava s přáteli, spousta legrace a skvělá party před vámi. Také si takto představujete stylové zakončení léta?
11715

Existuje ale jedna nepříjemnost, která nám může tuto skvělou zábavu narušit. Ano, naše „oblíbená“ měsíční perioda, která přijde ve chvíli, kdy si to nejméně přejeme. Co s tím? 

Diskrétní, hygienické a bezpečné řešení 

Existuje spousta otázek, které se nám honí hlavou v průběhu periody. Ale jaké otázky to vlastně jsou? Co vlastně hledáme? Hledáme diskrétní řešení. Po celou dobu našich dnů i během zavádění tampónu chceme mít pocit čistoty. Také si teď představujete svůj oblíbený fesťák a tojtojky? Hledáme hygienické řešení. V neposlední řadě je to naše intimní bariéra. Přejeme si tampón, který nás ochrání, a zároveň necítíme, že ho používáme. Tampón, který nám dává svobodu i během naší periody. Hledáme bezpečné řešení. 

Tampax otevřel všechny tajné otázky 

Tampax se se svým produktem nebál otevřít všechny tyto otázky a upřímně se žen zeptal, čeho se nejvíce při periodě obávají, aby nám pomohl užít si nezapomenutelné léto bez obav. Každá z nás dobře zná běžné bílé tampóny s odlepeným nebo zašpiněným obalem. Tampóny Tampax Compak Pearl mají nový sympatický barevný obal, který se snadno a tiše otevírá a je velice odolný. Ideální do kabelky, do batohu, neškodný pro cizí pohledy. Máme diskrétní řešení. Tampóny Tampax Compak Pearl mají hladký plastový aplikátor se zaobleným hrotem a protiskluzovou rukojetí pro snadné a pohodlné zavedení. Díky tomuto integrovanému aplikátoru nemají vaše ruce přímé spojení s tělem. Festivalových záchodků se už nemusíme děsit. Máme hygienické řešení. Při zavedení se tampóny Tampax Compak Pearl jemně přizpůsobí tvaru těla pro lepší ochranu. Šňůrka navíc pomáhá nejen tampón snadno odstranit, ale současně nás ochrání díky speciálnímu opletení. Máme bezpečné řešení. 

Užijte si oslavu konce léta ( a nejen ji ) bez zbytečných starostí a omezení! S tampóny Tampax Compak Pearl je to snadné.

sledujte nás na instagramu