Reklama

Zamilujte se do podzimních a zimních novinek od Essence

Období večírků a party je tady!
12617

A my pro vás máme tipy na novinky, které by určitě neměly chybět ve vaší výbavě!

Které novinky jsou našimi favority?

1. Paletka očních stínů epic sunset 

Vysoce pigmentovaná paletka očních stínů inspirována západem slunce v poušti. Se 14 matnými, třpytivými a metalickými odstíny v barvách západu slunce vykouzlíš dechberoucí líčení. Pokud chceš vytvořit jemnější nebo výraznější look, stačí zkombinovat světlý, nebo naopak tmavý matný stín. Díky měkké textuře stíny naneseš raz dva. Kvalitní papírový design paletky se zrcátkem uvnitř z ní dělá opravdový must-have podzimu!

2. Konturovací paletka duo 

S touto konturovací paletkou si každý přijde na své! Dva matné odstíny v jedné paletce vykonturují tváře a dodají tvar tvému obličeji. Díky měkké textuře bude nanášení hračka. Oba odstíny můžeš mezi sebou kombinovat, nebo použít každý zvlášť pro ještě vice výraznější líčení! Paletka se navíc může pyšnit veganským složením.

3. Paletka crystal power blush & highlighter 

Chceš zářit jako krystal? S rozjasňovačem a tvářenkou v jedné paletce není nic nemožné! Dva odstíny pudrové tvářenky v paletce dodají pleti svěží vzhled a rozjasňovač ji krásně prozáří. Rozjasňovač můžeš použít samostatně, pod make-up, na make-up, nebo na tvářenku.

4. Tvářenka 

Přichází nová řada tvářenek s ještě příjemnější pudrovou texturou! Kompaktní tvářenky jsou dostupné v šesti odstínech, z toho pět je matných a jeden odstín má perleťovou texturu. Vysoká pigmentace a snadná aplikace jsou samozřejmostí!

5. Rtěnka crystal power 

Vyživující složení rtěnky s vitaminem E budou tvé rty milovat. Příjemná vůně vanilky a pocit lehkosti na rtech jsou už jen třešničkou na dortu! 

Rtěnka navíc reaguje na pH tvých rtů a po aplikaci se může zbarvit od jemně růžové až po sytě fuchsiovou.

Užijte si novinky od Essence stejně, jako my! Více o novinkách se dozvíte na www.essence.eu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama