Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Zapojte se s námi do testování nové intimní řady FEMFRESH Everyday Care

Každodenní hygiena je pro Vás samozřejmost, bez které nevyrazíte z domu. Její součástí by měla být i péče o intimní partie...
10693

Nejchoulostivější část vašeho těla si speciální péči beze sporu zaslouží. Neostýchejte se a vyzkoušejte novou intimní hygienu pro každodenní péči od značky FemFresh. Rozdíl poznáte okamžitě!

Intimními ubrousky Everyday Care jsou díky svému šetrnému a jemnému složení ideální pro každodenní ochranu ženských partií. Praktické znovu uzavíratelné balení je vhodné nejen na cesty, ale třeba i do práce. 

Intimní deodorant Everyday Care je speciálně navržen podle potřeb ženské pleti. Je hypoalergenní, neobsahuje alkohol a má nízké pH, čímž přispívá k přirozené rovnováze pokožky. Příjemně vás překvapí i jeho delikátní parfemace. Jemná kombinace extraktu z měsíčku a MULTI-aktivního komplexu dodá dlouhotrvající svěžest, extrakt z hedvábí přináší větší komfort.


Intimní gel Everyday Care od FemFresh vám poskytne dokonalou péči a ochranu před podrážděním. Slouží také jako prevence před gynekologickými problémy. Neobsahuje mýdlo a má nízké pH, čímž vytváří přirozenou rovnováhu pokožky. Navíc obsahuje výtažky z Aloe vera, které blahodárně působí na citlivou pokožku. Jistě se zamilujete i jeho moderní a hlavně praktické balení.

Chcete se zapojit do testování produktů značky FemFresh? Nyní máte možnost! Stačí se do 27. září 2017 zaregistrovat a 50 z vás si může na vlastní kůži vyzkoušet všechny nové produkty FemFresh.

sledujte nás na instagramu