Zapomeňte na kompromisy: Beauty péče pro celé tělo na 24 hodin denně v jediném krému

Protože zázraky existují!
10080

Naše koupelna je zaskládaná produkty, které mají celé naše tělo dostat do dokonalého stavu. Nic proti tomu, kdyby to bylo jediné místo, na kterém to u nás doma vypadá jako v drogerii. Druhou pobočku s beauty vychytávkami od A do Z na všechno totiž máme v ložnici na nočním stolku, v kabelce, kterou taháme všude s sebou i v práci, kde se místo kancelářských potřeb v šuplících u stolu schovávají naše make-up a pečující produkty, bez kterých se prostě neobejdeme.

Trochu zmatek! Máme sice své kosmetické favority, ale přenášet je 24 hodin s sebou v maxi balení prostě nejde. I když...

Nevíme, jak vy, ale co se zázraků týče, chtěly jsme objevit produkt, který v jednom jediném kelímku nebo lahvičce ukáže své nadpřirozené vlastnosti a zvládne pečovat o náš obličej, stejně jako o naše tělo, ruce i nohy. Žádných 40 kousků na speciální podnebí, jemnost, suchost, nebo podrážděnost... Jednoduše, čekaly jsme na zázrak!

A víte jak se říká, že trpělivost přináší výsledky? Nivea to zvládla. Kouzelný výživný krém Nivea Care si zamilujete nejen kvůli vůni, ale právě kvůli vlastnostem. Krém má gelovou texturu a pleť celého těla (ano, od hlavy až k patě) tak zvládne hydratovat bez pocitu mastné pokožky. Navíc má speciálně vyvinuté lehké složení, které okamžitě po kontaktu s pokožkou roztaje a během prvních vteřin se perfektně vstřebá. A ještě jedna maličkost na závěr? Prodává se ve třech velikostech – zatímco největší balení můžete nechat doma v koupelně, střední velikost s vámi zvládne celodenní tempo a nejmenší balení bude vhodné na cesty za hranice všedních dnů.

I když už si krémy můžete koupit bez problému v drogeriích, máme pro vás ještě jednu informaci navíc. Krémy Nivea Care ve všech velikostech můžete právě teď vyhrát. Abychom vás totiž přesvědčily o tom, že to s nimi stojí za to, musíme vám je přece dát i vyzkoušet, ne?

Připravených pro vás máme hned 10 balíčků v hodnotě 800 Kč, které kromě všech 3 velikostí krému Care obsahují i micelární vodu, BB krém a dvoufázový odličovač od Nivea.

A jak jeden z nich vyhrát?

Stačí do 12. dubna vyplnit soutěžní formulář níže a máte hotovo. Už 13.4. se místo něj přímo tady objeví jména 10 výherkyň. Tak nezapomeňte zkontrolovat, jestli náhodou nejste mezi nimi.