Reklama

Zbavte se únavy! Triky, jak vypadat i po náročném dni fresh

GIRL POWER!
Reklama
8455

Hrdinka, která vstává v pět hodit každý den a v 10.00 už má hotové to, co my nestihneme ani za celý týden. Tím ale její práce nekončí, do večerních hodin totiž jede až v nezdravém tempu. Zařídí nemožné a zvládne cokoliv. A večer? Únava jako by pro ní neexistovala. Řídit svět zvládne s dokonalou tváří, vlasy i outfitem. Každý z nás nějakou takovou bohyni v okolí má. A jak se k tomu máme postavit my?

Žádné výsledky se bez práce nedostaví a pokud chceme začít měnit svět (Who Run the WORLD? GIRLS!), musíme jednoduše makat. A co s únavou? Máme několik triků, které jí pomůžou zahnat do kouta!

1. Začněte ráno studenou sprchou. Otužování těla prospěje i vaší mysli.

2. Zelený čaj je ráno lepší, než káva. Doporučujeme matcha tea, které je extraktem toho nejlepšího a kromě energie třeba potlačí i chutě na sladké, zrychlí metabolismus a naplní vaše tělo zdraví prospěšnými antioxidanty.

3. Nezapomeňte na hydrataci pleti. Pokud jste stejně jako my městský typ, který do přírody vyráží jen na víkend, máme pro vás beauty tip. Ve snaze bojovat s městskou únavou by vám neměla uniknout Lancôme novinka – řada péče o pleť ÉNERGIE DE VIE~ENERGII ŽIVOTA, která je pro vaši pleť to samé jako kombinace meditace, spánku a pobytu na čerstvém vzduchu pro vaše tělo.

 A jaký produkt z celé řady prostě musíte mít? Fresh plný antioxidantů Énergie de Vie Liquid Care, který je svěží jako voda, koncentrovaný jako sérum a hydratujicí jako krém.

Pár kousků pro vás navíc máme! Pokud jste už s popisu produktu nadšení stejně jako my, stačí se přihlásit do naší testovací crew a těšit se na jeden z 10 000 vzorků od nás pro vás.

Jdete do toho s námi? Stačí se přihlásit TADY a máte hotovo – KLIK!

4. Buďte celý den v oblečení, které je vám hlavně pohodlné. Zápasit s kousky, které vám nesedí, vás bude jednoduše unavovat. Zn.: Hlavně boty!

5. Usmívejte se. Pokud jste celý den ve stresu, asi těžko večerní meditací doženete energii, kterou vám napjatá atmosféra všude kolem krade. 

6. Mějte plán! Nepřebíhejte s myšlenkami z místa na místo a ihned po probuzení sepište seznam všeho, co chcete za den stihnout. To-do list vám pomůže najít priority a ukáže cestu, co, kdy, jak a proč!

7. Rozdělte si práci do kratších úseků. 30 minut maily / 15 minut pauza / 40 minut porada / 10 minut pauza!

8. Jezte zdravá a lehká jídla. Kdo si po nedělní svíčkové nepotřebuje na hodinku lehnout, má naše nekonečné uznání. A teď si představte, že si svíčkovou máte dát v pondělí. Odpolední produktivita rázem klesá na nulu. Lehké jídlo naopak tělo osvěží a vy se budete cítit fresh!

Spíš než radikální řešení, jak se zbavit únavy do 5 minut, vsaďte na proces, který vyžaduje důslednost, ale únavy vás zbaví jednou provždy a natrvalo. 

My do toho jdeme, a co vy? 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama