Zbavte se výrazného make-upu raz dva díky expertnímu odlíčení!

Tuhle revoluční novinku musíte vyzkoušet!
11401

Značka NIVEA přišla na trh s kosmetickými produkty, které si snadno poradí i s odstraněním velmi odolného make-upu. Bez obav tak můžete používat dekorativní kosmetiku, která se na pleti udrží i při sportu či dovádění u bazénu, aniž byste se večer trápily se složitým čištěním pleti!

Podkladová báze, make-up, konturovací barvy, rozjasňovač, tvářenka, stíny, linky i řasenka půjdou díky nové řadě expertních odličovačů v trendy černých obalech dolů z pleti jedním tahem.

Vybrat si můžete hned ze tří produktů. Expertní micelární voda MicellAir (400 ml za 220 Kč) odstraní dlouhodržící make-up i řasenku a podle nás je nejvhodnější na použít v pohodlí domova.

Ženy, které používají výraznější líčení očí, jistě ocení dvoufázový expertní micelární odličovač očí MicellAir (125 ml za 160 Kč).

A expertní micelární ubrousky MicellAir (20 ks za 140 Kč) jsou jako dělaní na cestování, na letní festivaly nebo na odličování po divokém večírku! 

Zbavte se výrazného make-upu raz dva díky expertnímu odlíčení!

Všechny produkty z řady NIVEA MicellAir pro vás vyzkoušela známá youtuberka Tereza Beranová, kterou jistě znáte podle názvu jejího YouTube kanálu Terry Makeup Tutorials! I přes to, že na focení se klade důraz na opravdu kvalitní a dlouhotrvající make-up, neměla Tereza s odlíčením jediný problém. Kosmetické produkty z pleti i očí a řas setřela během minutky - šetrně a bez pocitu mastné či vysušené pleti.

sledujte nás na instagramu