3 tipy, jak se připravit do školy nebo i na večer během několika minut

Každá z nás to zná, občas je čas na přípravu minimální...
10775

Pokud se však na rychlý přesun za kulturou ze školy či z práce dobře připravíte, budete vypadat skvěle i v případě, že budete mít na přípravu jen několik málo minut.

1. Make-up. Každá žena moc dobře ví, že na denní nošení a na večer se nehodí stejné líčení. Proto si ráno před akcí vytvořte nude look a s sebou si přibalte pouze minerální pudr, tvářenku či bronzer a výraznou rtěnku. Po škole nebo po práci se pouze přepudrujete, oživíte barvu na tvářích a nude make-up povýšíte pomocí trendy rtěnky na žhavé večerní líčení.

2. Účes. Aby vlasy vypadaly po celém dni skvěle, je nutné starat se o ně pečlivě dlouho před tím a volit kvalitní produkty. Pokud toužíte po oslňující hřívě, vyzkoušejte barvu Casting Crème Gloss, která je k vlasům šetrná a dodá jim lesk. Ráno si vytvořte vlny, zaxifujte je, stáhněte do úhledného vysoké drdolu a večer pouze odstraňte gumičku a chic večerní účes je na světě!

3. Outfit. Černá a bílá nikdy nezklamou a hodí se jak do školy a práce, tak na výlet do světa umění. Pokud si na den zvolíte například kalhoty cigaretového střihu nebo plisovanou sukni pod kolena, stačí ji doplnit o bílou košili a sako. Večer si můžete rozepnout jeden až dva knoflíčky u košile, ohrnout rukávy, sundat sako a celý look rozzářit třeba růžovým psaníčkem nebo luxusními lodičkami.

Zazáři s L‘Oréal Paris Casting Crème Gloss

sledujte nás na instagramu