Barevné vlasy pro každého

Nemusíte být výstřední typ a následovat poslední trendy, jemné barevné pramínky dokážou oživit účes, aniž by na vás strhly veškerou pozornost. Vyzkoušejte různé odstíny se speciálními vymývajícími se barvami a vyberte si svůj nejoblíbenější.
11635

Pokud jste blondýnka… 

…vyzkoušejte pastelové odstíny. Krásně budou vypadat například světle modré pramínky nebo jemné proužky ve studeném odstínu fialové. Barvy můžete také kombinovat a vytvořit si look mořské panny nebo duhových vlasů. Pokud pak vlasy zapletete do volného copu, budete působit romantickým a neodolatelným dojmem. 

Pokud jste brunetka… 

…sednou vám lépe výraznější odstíny. Konečky můžete oživit broskvovými tóny, které skvěle vyniknou u tmavší pokožky či přirozeného opálení. Jestliže jste světlejší typ, doplňte tmavé vlasy o odlesky tmavě červené, dodají vám vzhled okouzlující krásky. Další barva, která bude slušet brunetkám, je temně zelená. Zahalí vlasy do podzimního odstínu, který snadno sladíte s jakýmkoliv oblečením. 

Jste připravená na změnu? Sáhněte po postupně se vymývajících barvách Colorista Washout od L’Oréal Paris, které vydrží 5 až 15 týdnů, podle vybraného odstínu. Jejich použití je snadné, stačí nanést barvu, nechat ji působit a poté vymýt. Pokud byste chtěla po nějakém čase urychlit vymytí barvy, můžete použít Colorista Fader šampon od L’Oréal Paris.

sledujte nás na instagramu