Reklama

Beauty tip: Schází vašim vlasům lesk? Oživte je!

Prázdniny jsou v plném proudu a my čerpáme energii, odkud se dá – ze sluníčka, na dovolené, u bazénu nebo v pohodlí klimatizovaného domova. Jsou ale věci, které vlivem sluníčka a dalších okolních vlivů v průběhu léta energii spíše postrádají. Hovoříme o vaší kštici.
12454

Nejen v létě, ale i v zimě trpí vlasy nedostatkem lesku a života. Při změně sezón totiž dochází k jejich nadměrnému vysušování a dostávají celkově více zabrat než obvykle. Proto je důležité dopřát jim důkladnou péči v podobě vhodných vlasových produktů a také ochranu před slunečním zářením. 

Vlasová péče 

Pokud jsou vaše vlasy suché, volte hydratační produkty, pokud barvené, používejte péči určenou pro tento typ vlasů. Mastné vlasy si zaslouží také speciální péči. Nikdy se však nespokojte se samotným šamponem, který umyje vlasovou pokožku, ale zanedbá dostačující výživu vlasových vláken. K tomu slouží kondicionér a maska, které navíc dopomohou ke snadnějšímu rozčesávání. 

Ochrana před sluncem 

Stejně jako chráníme svou pokožku, je důležité zabránit také vlivu škodlivých paprsků na vlasy a vlasovou pokožku. Pomohou vám nejrůznější pokrývky hlavy, stejně jako spreje a další produkty s ochranným faktorem. Ty jsou důležité obzvláště v případě dovolených, kdy se chystáte několik dní polehávat na plážích. 

TIP: Dopomozte vlasům k ohromujícímu lesku se semipermanentní barvou na vlasy Casting Creme Gloss od L’Oréal Paris. Vydrží až 28 umytí a je vhodná nejen pro oživení barvy, ale také pro první barvení nebo časté experimentování. Je dostupná v odstínech blízkých přirozené barvě vlasů a díky šetrnému složení bez amoniaku zanechává kadeře zářivě lesklé a oživené.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama