Blondýnky, pozor! Patnáct z vás má nyní možnost otestovat balíček nových vlasových produktů L'Oréal Professionnel z řady Blondifier

Blond je in a vždycky bude!
11907

L'Oréal Professionnel uvádí řadu Blondifier, věnovanou jedinečným odstínům blond vlasů. Tato zbrusu nová speciální řada vlasové péče zvýrazní přírodní, barvené či odbarvené blond vlasy.

Každá blondýnka ví, že její vlasy vyžadují mnoho péče. Přírodní, barvené i odbarvené blond vlasy jsou citlivé a v průběhu času barva ztrácí svou zář. Vlasy často dostávají mdlý nádech a tmavnou.

Nová řada Blondifier však proti všem těmto nežádoucím věcem úspěšně bojuje a díky obsahujícím polyfenolům získávaným z bobulí açai navrací blond vlasům jejich jemnost a lesklost.

Neutralizační šampon Blondifier Cool vhodný pro barvené či odbarvené blond vlasy obsahuje fialové rozjasňující pigmenty, které neutralizují žluté podtóny.

Regenerační a rozjasňující šampon Blondifier Gloss šetrně myje, zvýrazňuje lesk, a navíc pomáhá uhladit poškozené vlasy.

Regenerační a rozjasňující systémový kondicionér Blondifier je velmi lehký a stejně jako předchozí šampon pomáhá zvýraznit zář blond vlasů. Mimo to je dokonalým pomocníkem s rozčesáváním!

Regenerační a rozjasňující systémová maska Blondifier dodává vlasovým vláknům tolik potřebné živiny, uhlazuje a také přispívá k rozzáření blond barvy.

Vyživující, ochranný a rozjasňují sprej Blondifier Bestie je hvězdou celé této řady. Jde o ochranný sprej pro lesk a hebkost blond vlasů, díky kterému můžete zapomenout na pocity obnažených vlasů těsně po odbarvení. Díky obsahu vitaminu E a ceramidů vlasy vyživuje, chrání i rozjasňuje. Vitamín E je známý svými antioxidačními účinky, které pomáhají omezit poškození způsobené volnými radikály. I z krepatých, poškozených a nepoddajných pramenů vykouzlí sprej Blondifier Bestie lesklé a přitažlivé vlasy.

[[nid:11906]]
Také vám to přijde skvělé? Tak neváhejte a přihlašte se k testování produktů z této řady. Je to snadné. Stačí vyplnit níže zobrazený formulář a mít štěstí. Testovací balíček L'Oréal Professionnel Blondifier obdrží 15 vybraných žen, které budou mít za úkol vše poctivě vyzkoušet a následně nám dát vědět, jak byly s produkty spokojeny. 
Registrace k testování probíhá od 20. prosince 2018 do xx.xx.2018. Vybrané ženy budou následně kontaktovány na uvedený e-mail.
 
 
sledujte nás na instagramu