Reklama

DE:CLONE - Nebuď klon!

Proč být klonem, když jsme každý jedinečný. Jsou to tvé oči, tvé rty, tvůj styl, co tě odlišuje od ostatních. Uvědomuješ si však, že právě tvé vlasy ti dávají možnost skutečně vystoupit z řady a vyjádřit svou opravdovou individualitu? Přidej jim texturu, natoč je, dodej jim objem, vyčeš je nahoru a připrav se na DE:CLONE!
8205

Chceš-li načerpat novou inspiraci pro svůj styl, přijď 16. 4. 2016 do Slovanského domu v Praze, kde se bude konat unikátní projekt TONI&GUY DE:CLONE.

Stylisté TONI&GUY zde budou zdarma vytvářet účesy dle posledních trendů a Douglas make-up artisté líčit. Součástí budou také unikátní fashion pop-up stores, kde módní značky odprezentují své aktuální kolekce oblečení, doplňků a kosmetiky. Těšit se můžeš i na celou řadu unikátních českých značek, jako je například Rodná Hrouda, Valentina Borik, Cockerel, Jakoby nebo Lote. To vše doplní moderní umění, hudba, design a workshopy s vybranými trendsettery ze světa módy.

Event rozhodně není určen jen pro ženy, dorazit můžeš i se svým partnerem. Připravena bude také sekce s pánskou vlasovou kosmetikou TONI&GUY, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný barber shop, který se specializuje na špičkové panské střihy a holení se znalostí nejmodernějších trendů. V rámci eventu DE:CLONE se každý muž může těšit na možnost změny střihu, úpravu vousů a individuální proškolení v oblasti stylingu, péče o vlasy a vousy. Postarají se o ně zkušení stylisté Dalibor Hajdin a Jiří Prágr.

Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina. Vstup je zdarma, stačí být starší 16ti let a registrovat se na rezervace.douglas.cz. Registrovat se zde můžeš jak na event, tak na líčení od make-up artistů z Douglasu a vlasový styling od kadeřníků z Toni & Guy. Rezervace na líčení a vlasový styling budou spuštěny 2 týdny před akcí. Nebuď módní klon, přijď podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady! Více informací najdete na facebookové stránce https://www.facebook.com/events/901617396573765/.

Pokud se ti nechce čekat až do dubna, odliš se od ostatních originálním účesem už dnes! Vytvořil ho globální ambasador TONI&GUY Hair Meet Wardrobe Mark Hampton. Díky produktům TONI&GUY jej vytvoříš doma během několika minut i ty a získáš jedinečný styl od hlavy až k patě.

Volné vlny

  1. Do vlhkých vlasů nastříkej Heat Protection Mist (sprej pro tepelnou ochranu) a vlasy vysuš ručníkem.

  2. Rovnoměrně nanes do délek Spray Gel For Curls (gel ve spreji pro vlnité vlasy), udělej pěšinku a vlasy vyfoukej do sucha.

  3. Vlasy volně natoč na kulmu, vytvoř vlny a přidej sponku.

  4. Nakonec vlny jemně rozčeš a zafixuj Classic Medium Hold Hairspray (středně tužící lak na vlasy).

T&G Classic - Volné vlny

Potřebuješ:

Prep Heat Protection Mist – Sprej pro tepelnou ochranu

Jeho pečující složení pomáhá chránit vlasy před poškozením a lámáním při tepelném stylingu. Pro ochranu před fénováním nastříkejte sprej do vlasů, ručníkem je vysušte a pročešte. Před žehlením nebo kulmování aplikujte znovu na suché vlasy.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 309 Kč.

Classic Spray Gel Curls – Gel ve spreji pro vlnité vlasy

Drží vlasy na místě a regeneruje vlny a lokny, které jsou díky němu přirozeně hebké a nekrepatí se. Zlehka naneste na vlhké vlasy před stylingem. Nebo pro rychlou opravu účesu nastříkejte na suché vlasy a prsty vytvarujte lokny. 

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 279 Kč

Classic Medium Hold Hairspray - Středně tužící lak na vlasy

Dodá vašim vlasům přirozený pohyb po celý den a klasickou fixaci s nenucenou pružností a objemem. Účes bude navíc příjemný na dotek. Při běžném použití na den rovnoměrně přestříkejte vyfoukané vlasy.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 279 Kč.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama