Reklama

#hairinspo: Hvězdné účesy, se kterými budete zaručeně IN

My musíme vyzkoušet všechny!
Reklama
8915

Pokud vás už omrzelo nosit rozpuštěné vlasy či fádní culíky, jste na správném místě! Máme pro vás pořádnou dávku inspirace přímo z VIP zóny. Na své si přijdou jak milovnice precizně upravených účesů, kdy ani jediný vlásek nejde jiným směrem, tak i ty z vás, které preferují uvolněné boho looky. Jaké účesy jsou momentalně v Hollywoodu number one?

Boxer braids

Praktické copánky, které si dnes už můžete vzít, jak na festival, tak do práce. A že nevíte, jak na ně? Sympatická youtuberka Carli vám to ve svém tutoriálu názorně ukáže.

Dvojitý drdol na stranách

Klasický drdol s "drátěnkou" uvnitř byl hitem minulé sezony. Momentálně se oblíbenosti všech celebrit těší dva uvolněné drdoly a stranách, ze kterých můžete klidně nechat cíleně vykukovat pramínky vlasů.

 Boho cop

Pokud jsou na vás boxer braids příliš upravené, zkuste uvolněný trendy copánek na jedné straně. Tento romantický účes skvělě podrhne vaši ženskost.

 Vlasy z čela

Pokud se bez rozpuštěných vlasů cítíte nesvá, ozvláštněte svůj klasický look trendy malým drdolem, kterým sepnete horní část vlasů. Hodí se jak k vyžehleným vlasům, tak k romantickým vlnám.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama