Jak zazářit na vánoční party? S novou barvou vlasů!

Prosinec je za dveřmi a s ním také celá řada vánočních a novoročních oslav, večírků a dalších svátečních příležitostí, ke kterým neodmyslitelně patří zkrášlování. Pokud chcete své okolí překvapit, změňte svou barvu vlasů jednoduše a bez poškození.
11895

Vždy jste toužila zjistit, jak budete vypadat jako zrzka nebo si přejete tmavší odstín? Nečekejte na ježíška a pusťte se do změny barvy vlasů sama v pohodlí domova. Pokud se barvíte poprvé nebo ráda experimentujete, raději než permanentní barvu zvolte barevný přeliv. Ten dodá vaší hřívě vysněnou barvu, ale také nepřehlédnutelný lesk, který upoutá pozornost. Díky nové barvě nebudete muset vlasy před večírkem hodiny upravovat a vymýšlet různé účesy, jelikož samotné vlasy budou ozdobou celého vzhledu. 

Pokud váháte nad výběrem odstínu, každoročně se opakující trendy velí s příchodem studeného počasí ztmavovat. Krásně také působí, pokud si vyberete odstín blízký přirozené barvě vašich kadeří, přeliv ji rozzáří a vlasy budou na pohled zdravé a upravené. Nebojte se ani neobvyklých odstínů, jako je jahodová, višňová nebo chilli a okořeňte tak váš vánoční party vzhled. 

Barvy na vlasy Casting Creme Gloss od L’Oréal Paris jsou semi-permanentního charakteru a jsou tak ideální pro každou příležitost, kdy chcete změnit barvu vaší hřívy a oslnit své okolí. Vymývají se postupně, a tak se nemusíte bát nevzhledných odrostů jako u permanentních barev. Buďte přirozená, originální, provokativní – přesně taková, jaká toužíte být. Protože život je příliš krátký jen pro jednu barvu vlasů!