Reklama

Kouzlo bio péče: Seznamte se s toskánskou hair kosmetikou Biofficina Toscana

Objevte díky bio kosmetice konečně vlasy, které nemají chybu!
Reklama
9855

Přírodní kosmetiku milujeme už dlouho. Zatímco dřív jsme věřily tom, že abychom se zbavily všech nedokonalostí, musíme na kosmetickém poli bojovat hezky zostra, dnes už víme, že pokud na boj zcela rezignujeme a naučíme se žít s přírodou v souladu, budeme slavit mnohem větší úspěchy. Nemluvíme jen o beauty přípravcích, které mají zmírnit problémy aknózní pleti, mluvíme i o spokojené pokožce celého těla a o vlasech, které jsou odrazem našeho životního stylu.

Nesnažte se hledat produkty, které slibují díky svému chemickému složení doslova zázraky na počkání, a díky našemu objevu – vlasové kosmetice Biofficina Toscana – se vydejte radši cestou šamponových koncentrátů a možnosti namíchat si šampon na míru

Stačí jednoduše zkombinovat jeden ze čtyř šamponových koncentrátů (jemný, posilující, pro objem a čistící) společně s voňavým hydrolátem a máte hotovo. Ředit můžete vzájemně oba produkty s vodou podle svých potřeb, zároveň se ale nemusíte bát, že byste špatným poměrem šláply vedle.

 Váháte ještě pořád, jestli si VIP přírodní péči dopřát? Máme pro vás pár certifikátů jako důkaz, že to rozhodně bude stát za to!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama