Královnou novoročních oslav s Colorista Permanent Gel

Barva na vlasy: už po tisíce let touží ženy po tom, co nemají – blondýnky chtějí být brunetkami a obráceně, někdy frčí zrzavá či mahagon nebo třeba černá…
12704

Chystáte se pařit a chcete být opravdu výrazná? Zkuste některou z trendy barev pro nadcházející sezónu. A hlavně se nebojte změny. 

Novinka Colorista Permanent Gel od L´Oréal Paris nabízí výrazné barvy pro dívky a ženy se skutečně výraznou osobností. Má příjemnou gelovou texturu, která nestéká a jednoduše se nanáší na všechny typy vlasů, od hladkých po kudrnaté. Obsahuje navíc speciálně vyvinuté pigmenty, díky nimž účes působí přirozeně a vlasy jsou krásně lesklé a hladké. Barvení je navíc super rychlovka – stačí 60 vteřin a bum – změna je tu! 

Stačí zajít do nejbližší drogerie nebo zapátrat na internetu a barvu můžete mít doma během několika minut. A výběr?

Chcete raději tmavý odstín? Co zkusit havraní modro-černou. 

Třeba černou už nějaký pátek nosíte a omrzela se vám. V tom případě zkuste černou s modrými odlesky a nikdo vás nepřehlédne. Tento barevný odstín bude vypadat skvěle na mikádu i dlouhých loknách nebo kudrnách. 

Nejen pro blondýnky je tu růžově zlatá. 

Výhodou je, že sluší dívkám a ženám s každým tónem pleti! Pokud jste přírodní blondýnka, nebo máte vlasy zesvětlené, můžete rovnou aplikovat, nositelky tmavší hřívy by si měly vlasy nejdříve zesvětlit. Nezapomeňte nový look dotáhnout make-upem, a voilá – svět na vás čeká. 

Ničeho se nebojíte? Jděte do stříbrno šedé. 

Kdysi dávno byly možná šedé vlasy doménou starých babiček, ale to je pryč. Dneska jsou šediny cool a místo jejich zakrývání si je naopak můžeme vytvořit. 

Nezaujala vás černá, růžová ani stříbrná? Běžte do černé nebo třeba fialové. Máte na výběr odstíny Violet nebo Dark Purple. Kromě těchto odstínů najdete v nabídce Colorista od L´Oréal Paris také jednorázové spreje, semi-permanentní barvy, nebo třeba tzv. hair make-up. 

Novoroční předsevzetí je jasné – vykročit do roku 2020 s novou a neotřelou barvou, byť třeba jen na chvilku.