Reklama

Nebuď klon a registruj se už nyní na fashion Pop-Up store DE:CLONE by Toni&Guy

Každý z nás je jedinečný.
8296

Nenapodobuj ostatní a vyjádři svou individualitu. Je to právě tvůj módní styl, který ti dovoluje vystoupit z řady a nebýt klonem. Víš však, že i tvé vlasy ti nabízejí příležitost skutečně se odlišit již na první pohled? Přijď načerpat novou inspiraci 16. 4. 2016 do Slovanského domu v Praze na unikátní projekt TONI&GUY DE:CLONE. Vstup FREE! Kapacita je však omezená, proto se registruj ještě dnes na rezervace.douglas.cz.

16. 4. 2016 se bude ve Slovanském domě v Praze konat unikátní projekt DE:CLONE by Toni&Guy, kde můžeš zdarma načerpat novou inspiraci pro svůj styl. Kadeřníci ze salónu Toni&Guy představí nejnovější vlasové trendy a každého účastníka, který se registruje na česání, zdarma také učešou. Make-up artisté z parfumerie Douglas tvůj celkový vzhled dotáhnou k dokonalosti stylovým líčením.

DE:CLONE by Toni & Guy - 16.4.2016, Slovanský dům Praha

Během celého dne si můžeš také prohlédnout nejnovější fashion pop-up store prezentace českých módních návrhářů, mezi kterými nebude chybět perfekcionalistka Lenka Kohoutová, která tvoří pod značkou Cockerel, mladá česká značka Jakoby, minimalistická Lote, folklórní Rodná Hrouda, jejíž modely v podobě národních kostýmů oblékají české Miss na předních světových soutěžích, nebo Valentina Borik, která tě získá svou romantickou krajkou. Milovníci trendů, sportovní módy a denimu se pak mohou těšit na stánky světových značek, jako jsou například Nike, Lee, Wrangler nebo Pepe jeans. Chybět nebude ani celá řada hudebních a tanečních vystoupení, rozhodně si nenech ujít třeba podmanivou a magickou hudbu Never Sol. Celým dnem vás provedou ambasadoři akce Jenovéfa Boková a Jan Cina.

Pouze v rámci akce DE:CLONE si budeš moct koupit produkty TONI&GUY se speciální 30% slevou. Při koupi dvou produktů navíc dostaneš trendy pouzdro na tablet, které zároveň slouží jako stylové psaníčko. Pokud navíc budeš pozorně sledovat facebookové stránky stránky eventu DE:CLONE by Toni&Guy, můžeš některý z těchto úžasných produktů také vyhrát.

Součástí projektu budou mimo jiné také workshopy s vybranými trendsettery ze světa módy. Během celého programu budeš moci sledovat, jak tři z vás nalíčí blogerka Petra Lovely Hair, oblékne youtuberka Shopaholic Nicol a holky z blogu A cup of style se postarají o vlasy. A jedním z nich můžeš být i ty!

Tento event rozhodně není určen jen pro ženy. Na své si zde přijdou i muži, pro které bude připravena sekce s pánskou vlasovou kosmetikou TONI&GUY, horkými tipy ze světa módy pro muže a jedinečný Barber shop, kde se o účes i vousy tvého partnera či kamaráda postarají ti nejschopnější holiči.

Nezapomeň, že kapacita je omezená, a proto se včas zaregistruj na http://rezervace.douglas.cz/rezervace#19694 . Vstup i registrace je zdarma, stačí být starší 16ti let. Registrovat na event se můžeš již nyní. Od 4. 4. se navíc spouští registrace na samotný vlasový styling od kadeřníků z TONI&GUY, líčení od make-up artistů z Douglasu a na pánské služby barber shopu. Nezapomeň se na akci přihlásit také na facebooku: www.facebook.com/events/901617396573765/.

Nebuď módní klon, přijď podtrhnout svůj styl a vystoupit z řady! Nezapomeň DE:CLONE by TONI&GUY již 16. 4. 2016 ve Slovanském domě v Praze.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama