Reklama

Oblečte se na letní festival: vlasy jsou vaším doplňkem

Festivalová sezóna odstartovala se začátkem prázdnin. Milovník jakéhokoliv žánru si jistě najde ten svůj NEJ festival, ať už doma nebo v zahraničí. Chystáte se i vy?
12394

Festivalová nálada by se měla odrazit i na garderobě a na vašem vzhledu. 

Oblečení na festival by mělo splňovat několik základních požadavků. Svobodná, uvolněná, ženská a sexy? Mnohým záleží na tom, aby jejich garderoba vypadala stylově, ale byla zároveň také pohodlná. Však je třeba zvládnout přesuny ve velkém areálu a častá horka. Ať už zvolíte letní šaty, crop top se šortkami a na nohou sandále, vaším nezaměnitelným doplňkem musí být perfektní make-up a vlasy. 

Odvážný make-up pro vaše vlasy. 

Jestliže ráda měníte svoji vizáž a experimentujete s vlasy, letní festival je k vyzkoušení něčeho nového jako stvořený. Objevte jednodenní barvu na vlasy L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup, která vám zajistí okamžitý barevný výsledek. Jednotlivé barevné odstíny, kterých je celkem dvacet, můžete mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak vždy, v každý den festivalu, jedinečný look přesně podle svých představ.

Jak na to? 

Aplikace je úplně jednoduchá a to je přesně to, co na letním festivalu oceníte. Jemná gelová textura se jednoduše prsty nanese na vlasy. 

Vlasy si nejprve rozčešte a menší množství barvy aplikujte na tenký pramínek vlasů. Vlasy pročesávejte, dokud je barva mokrá. Na závěr je upravte do účesu, který se hodí k vašemu outfitu. A je to! 

Nebojte se experimentovat, zapleťte si bláznivé copánky ve stylu „boxer braids“, pohrajte si s čelenkou nebo šátkem, na odlehčení zkuste veselý polo drdol nebo klasické vlny. 

Barvy smyjete klasicky jakýmkoliv šamponem a druhý den můžete experimentovat znovu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama