Reklama

Perfect hair: Dokonalá barva krok za krokem

Chystáte se obarvit si vlasy v pohodlí domova, ale máte strach, abyste něco nepokazila? Není se čeho bát! Přečtěte si několik jednoduchých rad a s chutí se pusťte do práce, ať můžete podzim přivítat s novou barvou vlasů.
Reklama
11788

Než začnete se samotným barvením 

Před tím, než se do barvení pustíte, připravte si všechny nezbytné pomůcky. Nezapomeňte na staré oblečení a ručníky, jelikož se může snadno stát, že se zašpiníte. Neméně důležité je nastudování návodu na krabičce vámi zvolené barvy. Nikdy byste si neměla umývat vlasy těsně před barvením, barevné pigmenty totiž na čerstvě umyté vlasy špatně chytají a nemusela byste se tak dočkat kýženého výsledku. 

Tři, dva, jedna, jdeme na to! 

Přes ramena si dejte připravený ručník a důkladně rozčesané vlasy rozdělte podle hustoty do několika částí. Podél linie vlasů můžete nanést vazelínu, abyste pak z kůže snadno odstranila přebytečnou barvu. Vezměte si rukavice a začněte s nanášením barvy, ať už prsty nebo pomocí štětce – záleží na konzistenci a také na tom, co je pro vás snazší. Důležité je, aby byla barva rovnoměrně rozprostřena po celé délce vlasů. Až obarvíte jednotlivé prameny, nechte barvu působit po dobu uvedenou na obalu či v návodu. 

Závěrečná úprava vlasů 

Všechnu přebytečnou barvu z vlasů vymyjte pomocí šamponu a pro uhlazení konečků použijte kondicionér nebo speciální závěrečnou péči, kterou některé krabičky s barvou na vlasy obsahují. Na závěr je upravte tak, jak jste zvyklá – s pomocí fénu, žehličky, kulmy nebo je nechte prostě jen volně uschnout. Vlasy budou po obarvení krásně lesklé a zářivé. 

Šetrná barva na vlasy Casting Creme Gloss od L’Oréal Paris je skvělá pro všechny ženy, které s barvením vlasů začínají nebo rády s barvou svých kadeří experimentují. Semipermanentní barva na vlasy vydrží až 28 umytí a po obarvení zanechá vlasy zářivě lesklé.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama