Perfect hair: Přírodní ingredience pro suché a barvené vlasy

Barvené vlasy, stejně jako suché, vyžadují speciální péči, která jim dodá výživu a látky, které potřebují.
11899

Seznamte se s novými přírodními ingrediencemi, o kterých jste ve spojení s vlasovou péčí možná ještě neslyšela. 

Olej ze světlice barvířské 

Olej ze semínek světlice barvířské je jedním z nejštědřejších darů přírody: je biologicky odbouratelný a 100% obnovitelný. Lisováním nejdužnatějších částí, ztrácí rostlina svou typickou vůni a barvu, avšak vzácné látky jako je vitamin E, omega 6 a 9 a vláknina zůstávají zachovány. Pěstuje se po celém světě, především v Kazachstánu, Argentině, Indii, Mexiku nebo Spojených státech amerických a nabízí všestranné využití. Co se týká vlasové péče, olej ze světlice barvířské pomáhá chránit vaše kadeře před vysušováním, díky silné vyživující schopnosti, a dodává jim potřebnou hydrataci a vitalitu. 

 

Řada Botanicals Fresh Care Rich Infusion, L’Oréal Paris 

Olej z pelargonie 

Určitě znáte pelargonii, jinak označovanou také jako muškát, rostlinu s nádhernými sytými barvami. Názory na její vůni se liší, někteří ji milují, jiní nenávidí. Pokud se ale její olej smísí s těmi správnými složkami, vznikne vlasová péče s lehkou květinovou vůní, která napomáhá chránit zářivost barvených vlasů. Esenciální olej je získávaný prostřednictvím parní destilace stonků a listů pelargonie, přičemž jsou zachovány její antioxidační účinky. Postačí jen pár kapek tohoto oleje a vaše vlasy budou lesklé a zářivé na první pohled. 

 

Řada Botanicals Fresh Care Radiance Remedy, L’Oréal Paris 

Řada Botanicals Fresh Care od L’Oréal Paris nabízí expertní péči pro potřeby každého typu vlasů. Všechny produkty jsou obohaceny kromě specifických ingrediencí také o jedinečnou kombinaci sójového a kokosového oleje, díky čemuž jsou k vlasům šetrné a vyživující.