Reklama

Perfect hair: Ráno ve spěchu? Nevadí! Buďte upravená za pár minut!

Známe to asi každá z nás, ale výprava ráno do školy nebo do práce je vždy náročnější, než se zdá.
13096

Někdy nás zklame nastavený budík, jindy šatní skříň, která nenabídne to, co chceme. Někdo protáhne o pár minut ranní jógu, jiní zase snídani. A pak navstane ta nejtěžší otázka: Mám si ty vlasy umýt, stíhám to?

S tím posledním vám rozhodně může pomoci suchý šampon Batiste, který vám ušetří několik minut v koupelně. Suchý šampon Batiste poskytne účesu rychlé oživení, odstraní nadbytečnou mastnotu a dodá mu na textuře a objemu. Získáte tak pocit čistých a svěžích vlasů, a to okamžitě a bez použití vody. A pokud použijete Batiste s přidanou hodnotou, zamaskujete i menší odrosty a tmavovlásky se nemusí bát bílých stop na vlasech. Použití Batiste je opravdu jednoduché, stačí aplikovat, vmasírovat a pročesat! Vlasy tak stihnete upravit i ve výtahu nebo na cestě z bytu.

Na stránkách Batiste navíc nyní probíhá letní soutěž, kde můžete vyhrát balíček Batiste sucháčů a krásný Batiste merch – mikinu a hrnek vytvořený ve spolupráci s Danyela Art. Zapojení je více než jednoduché. Natočte, či vyfoťte vaší ranní proměnu s Batiste právě ve výtahu, či na vaší cestě, přidejte video/fotku na svůj Instagram, označte @batiste_czsk a dodejte hashtag #Batistejízda. Kreativitě se meze nekladou a jak se říká: důležité je hlavně se zapojit! Soutěž končí 26.7. a poté vylosujeme několik výherců, kterým pošleme výherní balíček. Více informací naleznete na stránkách Batiste.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama