Reklama

Perfect hair: Vlasy, koruna krásy, aneb jak mohou vlasy přispět k dokonalému halloweenskému looku

Halloween je původně svátek všech svatých, který se slaví v mnoha světových zemích a zřejmě vychází z původně keltských tradic.
Reklama
12640

Moderní oslavy Halloweenu zahrnují hlavně “koledování” (zejména děti obcházejí sousedství a dostávají tematické sladkosti), vydlabávání dýní, pálení ohňů a v neposlední řadě také kostýmové party. Některé tyto tradice v poslední době zdomácněly i u nás – chystáte-li se proto 31. října na nějaký cool večírek, vytvořte si look snů. Není nic snadnějšího. 

Je vlastně úplně jedno, jestli se rozhodnete stát na jeden den pohádkovou princeznou nebo superhrdinkou či nějakou bizarní pohádkou postavičkou, ale veřte, že váš look kromě líčení a kostýmu dovedou k dokonalosti vlasy. 

Je součástí vzhledu vysněné postavy růžový melír nebo modrá ofina? Duhové konečky? Zelené délky? Máme řešení. 

Řada Colorista Hair Makeup od L´Oréal Paris nabízí snadno aplikovatelné a hlavně snadno smývatelné vlasové “želé” s obsahem barevných pigmentů, díky kterému se za chviličku proměníte ve svou snovou halloweenskou hrdinku. 

Na výběr je celkem 20 jedinečných odstínů – ať už jste blondýnka, brunetka nebo třeba zrzka, můžete být každý den jiná. Díky Hair Makeupu totiž není nic jednoduššího, než si pohrát s barvou vlasů podobně, jako třeba s očními stíny nebo rtěnkou. 

Aplikace je opravdu snadná – Colorista Hair Makeup se nanáší na suché vlasy, které je třeba nejprve důkladně pročesat. Na tenké pramínky potom nanášejte malé kapky zvolené barvy a důkladně ji rozetřete, dokud nezaschne, pro zvýraznění odstínů se nebojte postupně přidávat. Na závěr vlasy prosušte fénem a znovu pročešte, možná je i úprava kulmou a žehličkou. A důležitá věc: kostým si oblečte až po aplikaci, ta je přece jenom bezpečnější třeba ve starém tričku. 

Pokud ještě váháte, zda vyrazit na nějakou tu party, protože nemáte dost inspirace ke kostýmu, stačí projet internet a sociální sítě. Hlavně zahraniční influencerky přinášejí spoustu inspirace, takže si určitě vyberete, i pokud nechcete za kostým utratit polovinu kapesného nebo výplaty. Ostatně kvůli Hair Makeupu banku opravdu vykrádat nemusíte a přitom je to šikovný pomocník, nejen pro Halloween.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama