Perfect hair: Vyrazte mu na dech! Víme, jak na to

Překvapte svého parntera! Jak? Odvažte se a vezměte do parády svoje vlasy!
12064

Šedým myškám odzvonilo 

Líbí se vám růžové melíry, modré ofiny a duhové ombré těch nejbláznivějších barev, ale nikdy jste neměla odvahu spáchat něco podobného na vlastní hlavě? Konec obavám! Valentýn je jedinečná příležitost, aby žádná Baby neseděla v koutě! A Colorista Hair Makeup od L´Oréal Paris bude vaším dokonalým průvodcem! Zbaví vás strachu jako mávnutím kouzelného proutku – barvy, které nabízí, jsou dočasné a smývatelné hned po prvním umytí. Volíte tedy sázku na jistotu!

Objevte v sobě umělkyni 

Pohrajte si s barvou svých vlasů stejně jako s očními stíny nebo různými odstíny rtěnky! Jemná konzistence barevného želé je v tomto případě – právě tak jako váš make-up – obohacená o barevné pigmenty, které vašim vlasům dodají metalický nebo matný vzhled. Vybrat si můžete z dvaceti barevných odstínů určených zvlášť pro brunetky a zvlášť pro blondýnky. Nebojte se experimentovat! I z vašich vlasů může být v tento speciální den umělecké dílo. Pro vytvoření vlastního odstínu můžete smíchat více barev, nabarvit celou hlavu nebo si vyhrát pouze s jednotlivými pramínky.

Pro odvážnější 

Pokud se vám i vašemu partnerovi barevný experiment zalíbí, nebo patříte k ženám, které se nebojí vyčnívat z všedního davu déle než jeden den v roce, zvolte si barvu, která se bude vymývat postupně. S pikantními odstíny Colorista Washout od L´Oréal Paris jednoduše zazáříte. Růžová, modrá, zelená nebo limetková? Možné je všechno! Stačí si přečíst, který produkt je vhodný k přirozené barvě vašich vlasů. Pro brunetky se před použitím barvy doporučuje nejdříve aplikovat produkt na zesvětlení jako je Colorista Brunette Bleach. Pro ty nejodvážnější, které si v častém střídání barev našly zálibu, máme také jeden tip: Colorista Remover! Vymývá předchozí washout barvu a je ideální na odstraňování zbylých pigmentů, především při použití barev s modrými a zelenými podtóny.

Láska má tisíce barev a odstínů! Zviditelněte se a buďte její součástí!