Představujeme vám nové tváře barev na vlasy Casting Crème Gloss od L´Oréal Paris!

Do rodiny ambasadorek značky L´Oréal Paris přibyly začátkem roku 2018 dvě mladé talentované umělkyně – herečka Anna Kadeřávková a youtuberka Anna Šulcová. Obě Aničky jsou inspirací nejen mladé generace, a stejně jako barvy Casting Crème Gloss od L´Oréal Paris ztělesňují sílu a krásu všech žen.
11265

Anna Kadeřávková
Anička, narozená v Praze, je mladou talentovanou herečkou, která se příležitostně věnuje také modelingu. Dříve se účastnila závodů v lehké atletice a vloni úspěšně ukončila studium na konzervatoři. Vidět jsme ji mohli například v jedné z epizod pořadu Křižovatky života a donedávna také v populárním seriálu Ulice. V rodinné komedii Andílek na nervy si zahrála postavu fashion bloggerky Viktorie, a právě popularita na sociálních sítích je to, co Aničku s touto nezapomenutelnou postavou spojuje. Se svými fanoušky na Instagramu denně sdílí příběhy a zážitky ze svého života a těší se spoustě pozitivních ohlasů.

Anna Šulcová
Devatenáctiletá Anička Šulcová, známá také jako Anna Šulc, je českou zpěvačkou, tanečnicí a především populární youtuberkou. V současné době se pyšní titulem videoblogerka roku 2017, který získala již dva roky potom, co se začala natáčení videí na Youtube věnovat. Kromě vlogů zachycující její každodenní život, svým fanouškům, kterých je v současné době přes 350 tisíc, pravidelně přináší také zábavné sketche nebo hauly. Podobné číslo sledovatelů má i na Instagramu, kde sdílí zajímavé fotografie, často například z cestování po celém světě. Letos jí čeká maturita, čímž zakončí své studium na gymnáziu.

Semipermanentní barva na vlasy Casting Crème Gloss
Barvy Casting Créme Gloss od L´Oréal Paris jsou jedny z nejprodávanějších barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Díky semipermanentnímu charakteru, spojujícímu výhody tónovacího šamponu a permanentní barvy, jsou vhodné pro ženy, které nemají zkušenosti s barvením vlasů nebo pro ty, které chtějí překrýt první šediny, aniž by si poškodily vlasy. Účinné složení obsahující včelí mateří kašičku vlasy důkladně vyživuje a po aplikaci barvy jsou vlasy hebké a lesklé. S barvami Casting Crème Gloss můžete dosáhnout profesionálních výsledků i při domácím barvení.

sledujte nás na instagramu