Reklama

TESTOVÁNÍ | Barvy Colorista Washout od L´Oréal Paris pro 100 z vás!

Nebojte se toho a zpestřete si podzim!
12543

Bojíte se trvalé změny, ale ráda byste oživila svůj účes trendy barvou na více než jeden večer? Barvy Colorista Washout od L´Oréal Paris vydrží hned několik umytí v závislosti na typu Washoutu a kvalitě vašich vlasů. Nyní máme navíc pro 100 čtenářek, které jako první vyplní registrační formulář níže, připravenou barvu k otestování!

Vybírat můžete hned ze šesti barev - modré, dvou odstínů růžové, tyrkysové, fialové a vínové. Zdá se vám to málo? Pak popusťte uzvu fantazii a použijte klidně hned několik barev najednou!

INSPIRACE, JAK NA TO

Na každému obalu barvy Colorista Washout  najdete informace, který produkt je vhodný vzhledem k vaší stávající barvě vlasů. S barevnými odstíny Colorista Washout dosáhnete nejlepších výsledků na světlých až středně hnědých vlasech. Pro tmavší vlasy je vhodné nejprve použít Colorista BRUNETTE BLEACH pro zesvětlení vlasů. 

A teď to nejdůležitější! Pro 100 čtenářek, které jako první vyplní registrační formulář níže, máme po jedné barvě Colorista Washout dle vlastního výběru. Podmínkou pro zapojení se do testování je, že každá testující musí barvu použít, výsledný účes vyfotit a fotku sdílet na svém profilu na Instagramu s hashtagem #colorista a označením @joy_czechrepublic nebo zaslat na mail redakce joy@casopisjoy.cz. Ty nejlepší fotky otiskneme v prosincovém čísle!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama