Užijte si léto a koupání, aniž by na to doplatily vaše vlasy aneb Tipy od expertky Niny Krajčo, jak na to

Návod, jak použít vlasovou kosmetiku Malibu C v situacích, které většina žen prožívá každé léto...
11501

Vlasy přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou, a to nejen v létě… Voda totiž obsahuje různé minerály, které se usazují na vlasech, a to má za následek nedostatek lesku a nežádoucí odstíny barvy. Řešením je Malibu C, které se pyšní patentovanou technologií, díky které dokáže zbavit vlasy a pokožku hlavy nechtěných minerálu a chemických přísad. Výsledkem jsou nezatížené a zdravé vlasy! Produkty Malibu C jsou 100 % vegan, netestované na zvířatech, neobsahují parabeny, sulfáty, konzervanty ani umělé parfemace, a přesto pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou hlavy!

Malibu C je profesionální značka, která nabízí nejen vlasovou péči do domácího použití, ale také kvalitní a efektivní salonní ošetření.

Mezi hojně vyhledávané ošetření rozhodně patří Malibu MAKEOVER®, které spolehlivě odstraňuje nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Malibu MAKEOVER® okamžitě ošetřuje vlas, zlepšuje kvalitu vlasů, dodává přirozený lesk a obnovuje zdravou hydrataci! 

A jaké jsou osobní tipy vlasové expertky Niny Krajčo? To se dozvíte právě teď!

Situace č. 1: Přichází léto, které je pro moje vlasy vždycky obrovská zátěž. První z problémů, se kterým se potýkám, je přesušení vlasu vlivem ostrého slunce a koupaní v bazénu/přírodě. Co mohu pro svoje vlasy v tomto případě udělat?

Ideální péče o vlasy vystavované koupaní v chlorované vodě, v moři nebo v přírodních nádržích je Swimmers Hair Collection, která umí ošetřit vlasy vysušené mořskou solí, chlórem, a díky přírodnímu antioxidantu - kyselině askorbové (vitamin C ve farmaceutické kvalitě) zabraňuje i stárnutí a šisování vlasu vlivem slunečního záření.

Situace č. 2: Jsem blondýna a moje barva je v létě téměř neudržitelná, v lepším případě zežloutne, v horším případě je mám po koupaní do zelena. Co s tím?

Žloutnutí vlasů je způsobeno oxidací blond nebo umývaní vlasů ve vodě z obsahem železa. Naproti tomu zelenání vlasů není způsobeno chlorem ve vodě, jak si mnozí myslí, ale koupaní se ve vodě, kde je obsazena měď (síran měďnatý je používán jako desinfekce bazénů). Proti oxidaci a potlačení žlutých odstínů je ideální Malibu C Blondes Collection, která obsahuje fialový šampon i kondicionér. K odstranění nánosu kovu (měď, železo) jsou v kolekci i sáčky, které obsahuji krystaly, které na sebe kovy navážou a při oplachovaní je smyjete vodou.

Situace č. 3: K létu patří festivaly, různé účesy a divoké barvy. Co dělat, když už barevné vlasy nechci a chci zase vypadat civilně?

Malibu C má sáčky i pro profesionály určené k odstraňovaní a korekci barvy. DDL je určeno k šetrnému odstranění přímých pigmentů (barvy z kelímku), a CPR k odstranění oxidačních barev (barvy, kdy se složka č. 1 aktivuje složkou č. 2). Obě varianty šetrně odstraňují barvu z vlasu, aniž byste museli vlas tradičně odbarvovat.

Situace č. 4: Po horkých měsících ráda dávám svým vlasům něco navíc - intenzivní kúru, která vlasy hloubkově vyživí. Co si vybrat?

Zkuste ve vašem salonu ošetření Malibu Makeover. Toto dvou krokové ošetření vás důkladně očistí od nánosu minerálů a kovu na vlasech, které dělají vlasy mdlými, matnými s nežádoucími odlesky, a v druhém kroku tento dokonale očištěný vlas napumpuje koktejlem hydratace a proteinu, který vlasy probudí k životu.

Situace č. 5: V létě cestuji – někdy se mi stává, že jinde než doma mám vlasy jiné - matné, těžké, rychle se masticí, ačkoliv používám stejné produkty. Čím to může být?

Pravděpodobně jinou vodou. Pokud si umyjete vlasy tvrdou vodou (se zvýšeným obsahem vápníku), vaše vlasy začnou ztrácet lesk a budou zatěžkané a “líné”. Kolekce Hard Water je určena přesně pro tyto případy - zabraňuje vrstveni vápníku na vlasech a pomáhá udržet vlasy čisté tak, jak vám je příroda nadělila.

Více informací, tipů i produktů, na které se můžete spolehnout, najdete na zde!