Reklama

Vlasy unavené po slunečném létě? Máme řešení!

Už přišel podzim, opálená pokožka dávno vybledla a na letní dovolenou zůstala jen milá vzpomínka. Slunění a pobyt u moře nám dělá dobře, ne však našim vlasům. Po létě bývají oslabené, vysušené a poletují jako chmýří odkvetlé pampelišky. Nastal čas vrátit jim kondici a připravit je na chladnější období.
12634

Vyčerpaným vlasům velmi prospěje důkladná regenerační péče. Nemusíte kupovat spoustu produktů, protože vám postačí jeden jediný: multifunkční maska Fructis Hair Food od Garnier. Obsahuje přírodní ingredience a její výhodou je, že ji lze využít hned třemi způsoby – jako kondicionér, jako hluboce výživnou masku nebo bezoplachový balzám. Ušetříte tedy čas i peníze. 

Různé vlasy, různé složení 

Pokud máte vlasy normální nebo suché, ideální pro vás bude hydratační maska Fructis Aloe Vera Hair Food, která je obohacena o aloe vera a směs rostlinných olejů z kokosu, sóji a slunečnice. Vlasy intenzivně hydratuje a hloubkově vyživuje po celé jejich délce. S velmi suchými vlasy si poradí vyživující maska Fructis Banana Hair Food a s poškozenými vlasy obnovující maska Fructis Papaya Hair Food.

Tip: Účinky produktů Fructis Hair Food můžete znásobit, když vlasy nejprve umyjete posilujícím šamponem pro suché a poškozené vlasy Garnier Fructis Oil Repair 3 se směsí olejů z avokáda, karité a oliv, případně posilujícím šamponem pro velmi suché vlasy Garnier Fructis Oil Repair Intense s bambuckým máslem, jojobou a oleji z mandlí a makadamových ořechů.  

Péče 3x jinak 

Jako tříminutovou masku používejte produkt Fructis Hair Food každý týden po dobu alespoň jednoho měsíce. Když se kvalita vlasů zlepší, postačí, když jej budete nanášet stejně jako kondicionér po každém mytí vlasů a jako masku jednou za měsíc. Kdykoliv získáte pocit, že jsou vaše vlasy vysušené, nepoddajné a bez lesku, naneste malé množství produktu do délek suchých nebo mokrých vlasů a už jej neoplachujte. 

Jak vidíte, cesta ke krásným lesklým vlasům není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Vrátit je zpátky k životu dokážete úplně sama s jediným produktem Fructis Hair Food, který vaše vlasy ošetří jako nejlepší lékař a provoní jako ten nejkvalitnější parfém.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama