Reklama

Vlasy, vlasy, vlasy: 15 účesů z červeného koberce, které zvládnete i doma

Kdo by se nechtěl podobat hollywoodským hvězdám...
Reklama
8341

Nevíme upřímně, jak vy, ale nám se styling, líčení i vlasy celebrit na společenských událostech většinou líbí. Trend poslední doby, který se výrazně ukazoval na předávání Oscarů a Zlatých glóbů ale víc, než kterýkoliv předtím, a jak bychom ho mohli definovat? V jednoduchosti je síla. Volně padající, lehce zvlněné vlasy bez pevného sepnutí a přísných linií nás baví a věříme, že se stanou hitem nejen mezi VIP osobnostmi... Přitom je jejich úprava tak jednoduchá. Po použití šamponů a kondicionérů můžete aplikovat pěnové tužidlo a vlasy vyfoukat na kulatý kartáč pro objem, vlhké vlasy při foukání lehce promačkávat pro efekt přirozeného vlnění, který na závěr podpoříte natočením žehličkou, nebo se postarat o vlny vysušených vlasů pomocí kulmy.

A pokud doma kulmu, žehličku, nebo fén nemáte a přece máte chuť podobat se hvězdám, stačí o jednoho z vlasových pomocníků soutěžit.

V rámci týdne soutěží s JOY ve spolupráci s akcí DE:CLONE by Toni & Guy, která proběhne 16. 4. ve Slovanském domě v Praze, pro vás máme už druhou možnost získat pro sebe něco hezkého.

A co to bude? Tentokrát pro vás máme 2x 1 kulmu Precious curls, 2x 1 žehličku na vlasy Liss and Curl a 2x 1 fén Rowenta!

PRAVIDLA SOUTĚŽE: Do nedělní půlnoci 10. 4. stačí správně zodpovědět otázku v následujícím formuláři společně s vyplněním všech kontaktních údajů. V průběhu pondělního dopoledne vybereme 6 správných odpovědí a jejich autory budeme kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem s podrobnostmi o vyzvednutí VÝHRY na akci DE:CLONE 16. 4.kam je nutné registrovat se na na rezervace.douglas.cz pro free vstup.

TÝDEN SOUTĚŽÍ od nás pro vás s JOY & Toni&Guy 

Více informací o celé akci můžete hledat na FB DE:CLONE by Toni&Guy ZDE!

UPOZORNĚNÍ: Všechny výhry bude nutné vyzvednout přímo na eventu DE: CLONE 16. dubna 2016 ve Slovanském domě, takže se určitě nezapomeň registrovat na rezervace.douglas.cz. Na stejné adrese si můžete vytvořit také rezervaci na líčení a česání, které na akci bude pro všechny registrované zdarmaVstup je free a pouze pro starší 16ti let.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama