Vyzkoušejte: Oční stíny na vlasy? Experimentujte!

Ráda měníte svůj vzhled a experimentujte s barvami? Pak byste rozhodně měla vyzkoušet trend letošního léta v podobě barevných vlasů na nejrůznější způsob. Podívejte se na jeden z postupů, jak originálního uměleckého díla dosáhnout.
11794

Možná by vás nenapadlo, že k obarvení vlasů můžete použít oční stíny, ale jde to! Postup je jednoduchý: 

1. Nejprve si vyberte oční stíny, které budete chtít na vlasy použít. Nejlépe se vám bude pracovat s jednotlivými očními stíny, ale použít můžete i odstíny z paletky, jen si dejte pozor, abyste ji nezničila. 

2. Jako druhý krok navlňte vlasy pomocí kulmy. Nejen, že tak výsledek bude působit romanticky, ale získáte tak jednotlivé prameny, které se vám budou barvit snadněji než rovné vlasy, kde by se mohly stíny slévat. 

3. Vezměte si rukavice a jdeme na to! Stíny nanášejte postupně na jednotlivé prameny a rovnou je zafixujte vrstvou laku na vlasy. Aby se propojil s pudrovými stíny, znovu pramen obtočte kolem kulmy, která je tentokrát nastavená na nejnižší teplotu. Každý pramen můžete obarvit jiným stínem a vytvořit tak krásný duhový efekt nebo zvolte dvě barvy, které se budou doplňovat. 

Nevýhodou této metody je, že se barvy z vlasů mohou snadno otřít, proto byste je neměla během dne pročesávat, ani do nich příliš sahat. Zvolte také raději tmavší oblečení, které se může případně umazat. 

Chcete dosáhnout stejně dokonalého výsledku, ale ušetřit si práci a čas? Sáhněte po novince od L’Oréal Paris v podobě Colorista Hair Makeup – želé s obsahem barevných pigmentů, které dodá vlasům metalický nebo matný vzhled přesně podle vašich představ. Vybírat můžete z 20 jedinečných odstínů, které jsou určené jak pro blondýnky, tak pro brunetky. Barvy se po zaschnutí nijak neotírají, ale smyjete je snadno šamponem.

sledujte nás na instagramu