Reklama

#zerowaste vlasová péče! Objevte Foamie, tuhé šampony a kondicionéry šetrné k vlasům i přírodě

Veganský produkt nezabalený v plastu a ideální pro použití v pohodlí koupelny i na cestách? Zn. IDEÁL!
13030

Hledáte vlasovou kosmetiku, která podporuje ochranu naší planety, není testována na zvířatech, neobsahuje mýdlo, silikony, minerální oleje ani parabeny a navíc dokonale funguje a šetrně pečuje nejen o vlasy, ale i o pokožku hlavy? Může se to zdát jako těžký úkol, ale jakmile objevíte produkty Foamie, zjistíte, že i tuhle výzvu lze splnit!

Šampony Foamie vypadají podobně jako tuhé mýdlo a i se podobně používá. Šamponová pěna je aktivována pod tekoucí vodou, aby poskytovala dokonalý zážitek z mytí vlasů. Pěna by se měla rozmístit od vlasové linie až po její konce, jemně vmasírovat a potom opatrně opláchnout. Pak je možné šampon jednoduše pověsit za šňůrku na suché místo a čekat na další použití.

Který si vyberete? Aloe You Vera Much pro suché vlasy, Hibiskiss pro poškozené vlasy nebo Shake Your Coconuts pro normální vlasy? 

Tuhé kondicionéry jsou novinkou značky Foamie. Stejně jako šampony neobsahují plasty, parabeny, silikony, minerální oleje a lilial, obsahují 100% veganské suroviny, nejsou testované na zvířatech a celá výroba probíhá v  Evropě.

Ke každé variantě šamponu patří kondicionér se stejným názvem. I tady tak můžete vybírat mezi Aloe You Vera Much s obsahem aloe vera a ovesnými bílkovinami pro suché vlasy, Hibiskiss s vysoce kvalitními oleji a extraktem z ibišku pro poškozené vlasy a Shake Your Coconuts s kokosovým olejem a pšeničnou bílkovinou pro normální vlasy.

Hodnota pH 4,5 kondicionérů Foamie zaručuje uzavření vlasů a dodává jim pružnost a lesk. Šampon vydrží asi na 30, kondicionér na 25 použití.

A jak se kondicionér používá? Držte kondicionér Foamie několik vteřin pod tekoucí vodou a napěňte mezi dlaněmi – ergonomický tvar usnadní aplikaci. Naneste kondicionér do délek, nechte působit 2 minuty, aby se účinek projevil a opláchněte. Pak jednoduše pověste kondicionér za bavlněnou šňůrku a je hotovo!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama